Реферат «Демографічна ситуація в Україні», 2006 рік

З предмету Екологія · додано 13.05.2011 23:46 · від natashakvashka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Кількість і густота населення. 2. Природний рух та вікова і статева структура населення. 3. Механічний рух населення. 4. Національний та етнічний склад населення. 5. Українська діаспора. Додаток: «Демографічна ситуація у Шишацькому районі». Висновки.

Висновок

Кризовий стан демографічної ситуації в Україні вимагає перегляду конкретних напрямів демографічної політики. Сформувалася об’єктивна необхідність переорієнтації демографічної політики. Перенесення центру її ваги з стимулювання народжуваності, яке не під силу суспільству в сучасних умовах, на збереження здоров'я. Здоров'я має розглядатися як найважливіший пріоритет нації. Висока дитяча смертність, підвищення повікової смертності сільського населення порівняно з міським – це ті найважливіші орієнтири, довкола яких повинна сьогодні формуватися система заходів, спрямованих на оздоровлення умов відтворення населення України. Це і стане головним кроком до поліпшення демографічної ситуації у нашій країні.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?