Курсова робота «Розрахунок техніко-економічних показників діяльності механічної дільниці», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 12.05.2011 13:34 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат 4 Зміст 5 Вступ 6 1. Обгрунтування виробничої програми 7 2. Визначення потреби в капіталі 9 2.1. Розрахунок потреби в обладнанні 9 2.2. Розрахунок основних фондів та їх амортизація 12 2.3. Визначення потреби в основних матеріалах та напівфабрикатах 16 2.4. Визначення необхідної чисельності робітників 18 2.5. Розрахунок планового фонду заробітної плати робітників 20 2.6. Складання планів калькуляції собівартості виробів та кошторису витрат на виробництво 24 3. Обгрунтування беззбиткового рівня виробництва 30 3.1. Обгрунтування цінової політики 30 3.2. Визначення точки беззбитковості 31 4. Розрахунок і аналіз основних техніко-економічних показників роботи механічної дільниці 33 Висновок 35 Перелік літературних джерел 36 Додаток А 38 Додаток Б 39

Висновок

Для розв’язання сучасних проблем стабілізації національної економіки треба здійснити низку організаційних заходів для зміцнення фінансового стану суб’єктів господарювання. Основним завданням поточного періоду є забезпечення стійкого розвитку підприємств.

В умовах ринку окреме підприємство функціонує як відокремлена, автономна частка загальноекономічної системи. На підприємстві концентрується виробнича діяльність з метою постійного пошуку оптимальних виробничих структур, розширення різних організаційних форм підприємства, зниження собівартості продукції, а також росту прибутку і покращення всіх фінансових показників роботи підприємства, мобілізації додаткових резервів для накопичення капіталу.

Будь-яка господарська діяльність починається з організації та планування, які базуються на глибокому аналізі господарської діяльності підприємства. Це дозволяє підприємствам одержати максимум прибутку при мінімальних сукупних витратах.

В даній курсовій роботі прослідкуємо такі завдання: як змінюються собівартість, прибуток, фінансовий стан підприємства в залежності від обсягу виробництва, ефективності використання трудових, матеріальних ресурсів, механізації і автоматизації виробничих процесів, організації структури управління, використання палива, енергії, основних фондів, а також інших витрат на ії виробництво і реалізацію.

Мета дослідження: на основі звітних даних виконати економічний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства та обгрунтувати господарські та управлінські рішення.

Метод дослідження: еокномічний аналіз.

Об’єкт дослідженн: виробниче підприємство.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?