Курсова робота «Розробка стратегії просування компанії "Vichy"», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 12.05.2011 13:06 · від Руслана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. : Аналіз розвитку ринку лікувальної косметики 6 РОЗДІЛ 2: Характеристика діяльності компанії VICHY 12 2.1. Аналіз впливу факторів мікро-середовища 14 2.2. SWOT – аналіз 15 2.3. Вибір ринкової стратегії 15 2.4. Вибір товарної стратегії 16 2.5. Життєвий цикл компанії 17 2.6. Канали збуту для продукції 18 2.7. Визначення цілей та завдань комунікаційної кампанії 18 2.8. Сегментація ринку дермокосметики та вибір найбільш привабливого сегменту 19 2.9. Позиціонування бренду 23 РОЗДІЛ 3: Вибір цільової аудиторії 24 РОЗДІЛ 4. : Визначення бюджету просування 29 РОЗДІЛ 5. : Вибір найбільш ефективних елементів просування та розробка плану їх використання 31 РОЗДІЛ 6. : Побудова графіка проведення комунікаційної кампанії 35 Висновок 37 Список використаної літератури 39

Висновок

Сьогодні відбувається зсув акцентів в суспільній свідомості на профілактику хвороб, підтримку здорового способу життя і прагнення до «натуральності» в їжі, напоях, косметиці, способі життя в цілому - все більше позицій завойовує «натуральна», «екологічна», «біокосметика». Споживачі, а головне - виробники починають замислюватися не тільки про свою вигоду, але і про збереження навколишнього середовища

Лікувальна косметика - особлива категорія. З одного боку, вона є частиною ринку фармацевтичного, з іншого - спільного ринку косметики. Продажі космецевтики динамічно ростуть, причому за останніх пару років особливо швидко.

Але дослідження виявило, що ринок лікувальної косметики в Україні ще не досяг насищення і є незрілим і не структурованим. Відсутнє чітке розмежування понять «лікувальна косметика», «дермокосметика» та «космецевтика». Проте є і істотні зрушення. Так, наприклад, споживачі починають все більш ретельно підходити до вибору товарів, з’являється розуміння того, що здоров’я і краса поняття нероздільні, і не можуть існувати нарізно.

Vichy є новатором космецевтики, не тільки в Україні, а й у світі. Високі стандарти якості та обслуговування дозволяють сформувати лояльне відношення до цього бренду. Розроблена маркетингова політика комунікацій дозволяє сформувати позитивний імідж торгової марки, закріпити лідируючі позиції на ринку та залучити нових споживачів до світу здоров’я та краси.

За допомогою елементів комунікації можна втілити завдання та цілі компанії, а саме:

1. Підвищити обізнаність споживачів щодо марки Vichy та її продукції на 80%.

2. Забезпечити апробацію зразків лікувальної косметики для 60% ЦА.

3. Збільшити долю українського ринку лікувальної косметики на 10%.

4. Збільшити об’ємів продажів на 20%.

5. Ознайомити споживачів із інноваціями та формування в аудиторії необхідного відношення.

6. Підвищити лояльність потенційних та реальних споживачів до бренду на 15%.

Таким чином залучення визначених елементів комунікації (реклами, PR, стимулювання збуту, мерчандайзингу, тощо) є необхідним та важливим для успішної діяльності компанії на ринку лікувальної косметики Украйни.

Сьогодні, бренд Vichy є визнаним в усьому світі. Він тісно співпрацює із сферами косметології та медицини для того, щоб продукція відповідала не тільки естетичним потребам споживачів, але й була безпечною для здоров’я. Здоров’я – це красиво!

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?