Курсова робота «Оцінка споживчих властивостей та асортименту легкових автомобілей на прикладі СП "Автозаз-Daewoo"», 2010 рік

З предмету Товарознавство · додано 10.05.2011 20:47 · від Марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сучасний ринок легкових автомобілів в Україні 5-21 2. Споживчі характеристики легкових автомобілів 22-28 3. Класифікація автомобілів 29-32 4. Характеристика асортименту автомобілів 33-40 5. Загальна характеристика СП «Автозаз – Daewoo» 41-43 6. Асортимент легкових автомобілів на СП «Автозаз – Daewoo» 44-48 Висновки Список використаної літератури Додаток А

Висновок

Важливе місце в задоволенні постійно зростаючих потреб населення країни в перевезеннях пасажирів та вантажів займає автомобільний транспорт. Разом з автомобільним ринком розвивається автомобілебудування. З'являються нові моделі автомобілів, їхні конструкції удосконалюються, стають більш комфортними.

Споживчі характеристики – це група властивостей виробу, які виявляються у процесі споживання та пов’язані з можливістю задоволення виробу деяких суспільних чи особистих потреб відповідно до їх призначення. Сукупність споживчих властивостей характеризує якість виробу з точки зору покупця.

Для автомобілів передбачена наступна оцінка споживчих властивостей: функціональні, економічні, ергономічні, надійності тощо.

Перша група показників якості автомобілів – функціональні, тобто споживчі властивості, що обумовлюють використання товару за його призначенням. Показники функціональних властивостей у свою чергу поділяються на три групи: показники досконалості виконання основної функції, показники виконання допоміжної функції, показники універсальності. Також до функціональних властивостей з точки зору характеристики параметрів автомобілів відносять: тип кузова, кількість бокових дверцят, габарити, база, найменший дорожній просвіт, вага, кількість місць з водієм, максимальна швидкість, час розгону до 100 км / год.

Економічні властивості - витрати споживачів на купівлю товару, експлуатацію обслуговування. Для автомобілів це: витрата палива (міський, змішаний, приміський цикли); витрата на ремонт автомобіля (заміна фільтрів: паливного, мастильного, повітряного; заміна мастила); придбання додаткових аксесуарів або матеріалів щодо обслуговування автомобіля.

Ергономічні властивості товару характеризують зручність та комфорт споживання. Для автомобілів ергономічні властивості характеризуються максимально допустимим зусиллям на кермо, педалі зчеплення, гальмові педалі, рівнем шуму (зовнішнім та внутрішнім).

Показники надійності характеризують можливість виробу виконувати свою функцію, зберігати свої експлуатаційні показники. До показників надійності автомобілів відносяться показники безвідмовності, що характеризуються здатністю товару зберігати працездатність протягом певного часу; довговічності (властивість виробу зберігати працездатність до розрушення); ремонтопридатності (характеризує здатність виробу до ремонту); збереженості (здатність виробу зберігати працездатність при транспортуванні).

Легкові автомобілі відносяться до товарної групи транспортних засобів особистого користування і мають місткість від 2 до 8 чоловік, включаючи водія.

Діюча класифікація автомобілів за різними джерелами інформації про автомобілі стає усе більш розмитою. Ті самі моделі різні дослідники позиціонують у різних класах, причому найбільшу схильність до “міжкласовості” виявляють найбільш ходові моделі.

За призначенням автомобілі підрозділяються на транспортні, спеціальні автомобілі та автомобілі для перегонів.

За прохідністю автомобілі класифікують на: дорожні; позадорожні (кар’єрні); автомобілі підвищеної та високої прохідності.

За формою кузова розрізняють такі автомобілі: седан (Volkswagen Vento, Cadillac STS); хетчбек (Volkswagen Golf, Volkswagen Polo); нотчбек (Mitsubishi Carisma); універсал (Volvo V70, Skoda Felicia Combi); купе (BMV – 3 серії Ti Compact, BMV Z3 Coupe, Volvo C70); тарга (Honda NSX); кабріолет (Volkswagen Golf Cabrio, Mercedez Benz SLK); родстер (Ferrari F 50, BMV Z3); універсал підвищеної місткості (Mardo MPV); лімузин (Lincoln Towncar, Volvo

Якість продукції має вирішальне значення на конкурентному ринку товарів. В умовах вільної конкуренції з двох однакових товарів здебільшого вибирають найдешевший, а за однакових цін – найякісніший. Отже, якість є важливою ринковою характеристикою товару.

Український автомобільний ринок достатньо насичений і продовжує постійно розвиватися. Для задоволення всіх потреб населення присутні як вітчизняні, так і імпортні автомобілі.

Необхідна організація маркетингового відділу для докладнішого і поглибленого вивчення купівельного попиту, для отримання інформації про необхідний і можливий асортимент товарів, робіт і послуг, пропонованих підприємством.

Необхідна організація вхідного контролю якості товарів, що купуються. Цей контроль необхідний щоб уникнути зривів в роботі, скарг з боку покупців і клієнтів на погану якість продукції, що реалізовується, і неякісне надання послуг.

Організація даних відділів на підприємстві допоможе поліпшити його роботу і підвищити ефективність його комерційної діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?