Курсова робота «Товарознавча оцінка якості коньячних виробів, віскі та рому», 2010 рік

З предмету Товарознавство · додано 10.05.2011 20:45 · від Марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Теоретична частина 1.Стан ринку коньячних виробів України 6 2.Товарознавча характеристика коньячних виробів 8 2.1. Історія виникнення коньяків 8 2.2. Вплив сировини і окремих технологічних операцій на формування споживних властивостей коньяків 10 2.3. Класифікація та асортимент коньяків 17 2.4. Фактори, що формують якість коньячних виробів 22 2.4.1. Фізико-хімічні показники якості коньячних виробів 22 2.4.2. Органолептичні показники якості коньячних виробів 22 2.4.3. Пакування, маркування, транспортування та зберігання коньячних спиртів 23 2.5. Фальсифікація коньячних виробів 28 3. Товарознавча характеристика віскі та рому 30 3.1. Історія виникнення віскі та рому 30 3.2. Вплив сировини і окремих технологічних операцій на формування споживних властивостей віскі та рому 32 3.3. Класифікація та асортимент віскі та рому 36 Експериментальна частина 1. Постановка досліду та методи дослідження.42 2. Дослідження якості коньяку різних виробників за фізико-хімічними та органолептичними показниками 45 3. Шляхи удосконалення асортименту і підвищення економічних показників 50 4. Рекомендації споживачам щодо придбання та споживання коньяку, віскі та рому 51 4.1. Дія коньяку, віскі та рому на організм людини 51 4.2. Поради споживачам при придбанні продукту 53 Висновки та пропозиції Використана література

Висновок

В своїй курсовій роботі я дала повну товарознавчу оцінку коньяків, віскі та рому. Були розглянуті такі пункти як: історія та причини виникненя напоїв, вплив сировини та окремих технологічних операцій на формування споживних властивостей напоїв, класифікація та асортимент коньяку, віскі та рому, фактори, що формують якість коньячних виробів, віскі та рому, фальсифікація коньячних виробів.

Було визначено, що аналіз ринку коньяку України за останні роки свідчить про збільшення об'єму імпорту даного продукту в першій половині досліджуваного періоду в натуральних одиницях. Масштаб зростання при цьому в 2006 р. по відношенню до 2005 р. склав 70%, а в 2007 р. в порівнянні з 2006 р. – 65%.

Також була проведена експертиза якості коньячних виробів. Експертиза достовірності коньяків повинна дати відповідь на питання – чи є основа коньяку спиртом, отриманим дистиляцією виноградної сировини; чи містить коньяк тільки виноградний спирт або розбавлений спиртом іншої природи, як харчовим, так і не харчовим; чи був коньячний спирт у контакті з дубовою деревиною і яка тривалість його витримки; до якої категорії відноситься коньяк (ординарний, марочний, колекційний); чи мала місце фальсифікація віку додаванням певних інгредієнтів.

В ході досліду було визначено, що один з досліджуваних зразків, а саме коньяк «Дніпро», не відповідає встановленим стандартам. Фізико-хімічні показники не відповідають нормі. Органолептичні показники менші середнього.

Також були розглянуті рекомендації щодо придбання та споживання продукту, а також їхній вплив на організм людини. Звідси можна визначити декілька порад, щоб не пошитися в дурні при виборі коньяку.

З досвіду виходить, що незвичайні і високоякісні коньяки випускають якраз в класичних коньячних пляшках і не в найдорожчій упаковці. Також корисно пам'ятати, що головне в класифікації коньяків - походження спиртів і їх вік. Тепер про послідовність дій, якщо ви вже в магазині і вам потрібно ухвалити рішення зараз, без розумних книг.

По-перше: звичайно ж, на пляшці повинно значиться COGNAC (коньяк).

По-друге: напій повинен бути вироблений у Франції. До питання про походження спиртів: у Коньяку дві кращі зони, удостоєні розряду Premier Cru: Grande Champagne (Гранд Шампань) і Petite Champagne (Петит Шампань).

Коньякам, виготовленим з винограду цих двох престижних зон (за умови, якщо частка Гранд Шампані не менше 50%), привласнюється категорія Fine Champagne (Фін Шампань). Вважається що коньячні спирти з Гранд- Шампані і Петіт- Шампані володіють найбільшим потенціалом в розвитку ароматичних і смакових властивостей, але їм для цього потрібний час. Всі самі хороші коньяки, як комерційних, так і некомерційних коньячних будинків відносяться якраз до Premier Cru du Cognac, Grande Champagne.

По-третє: на етикетці повинні стояти саме ці слова (Grande Champagne, Appellation Grande Champagne Controlee).

По-четверте - вік коньяку, найважливіший показник, з нього можна було і починати.

Менше звертайте увагу на назву фірми-виробника напою. Чим відоміша назва коньячного будинку, тим дорожче кінцевий продукт, оскільки величезну кількість власники вкладають в маркетинг і рекламу. Здається, самий кращий паритет ціна-якість сьогодні у некомерційних коньячних будинків.

І на сам кінець, для убезпечення від некондиційного товару, краще купувати алкогольні напої у магазинах, які мають довіру серед споживачів. При цьому не забувайте, що навіть у великих супермаркетах якість деяких товарів може викликати сумніви, тому не забувайте одержати чек, який буде доказом придбання продукту саме в цьому магазині.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?