Реферат «Формування та облік статутного капіталу на підприємствах різних форм власності», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 10.05.2011 12:14 · від Оксана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика обліку статутного капіталу. 2. Облік формування статутного капіталу. 2.1. Особливості обліку статутного капіталу одноосібного індивідуального приватного підприємства. 2.2. Облік статутного капіталу господарських товариств акціонерного типу. 2.3. Особливості обліку статутного капіталу державного або муніципального підприємства. 2.4. Облік формування та руху статутного капіталу підприємств – господарських товариств неакціонерного типу. • Характерні особливості побудови обліку формування статутного капіталу в товариствах з обмеженою відповідальністю. • Характерні особливості побудови обліку формування статутного капіталу в товариствах з додатковою відповідальністю. • Характерні особливості побудови обліку формування статутного капіталу в повних товариствах. • Характерні особливості побудови обліку формування статутного капіталу командитного товариства. Висновки Список використаних джерел

Висновок

В умовах становлення та розвитку ринкових відносин підприємства можуть самостійно формувати свої фінансові ресурси, основними джерелами яких можуть виступати прибуток, кошти, отримані від продажу цінних паперів, пайові та інші внески акціонерів, юридичних та фізичних осіб, а також кредити та інші надходження, що не суперечать законодавству.

Основним джерелом формування власного власних коштів підприємства є статутний капітал — це сукупність коштів, вкладених у підприємство його власником (власниками). Порядок формування статутного капіталу регулюється законодавством та засновницькими документами.

Статутний капітал виступає невід’ємною складовою частиною будь-якого товариства або підприємства.

Так, статутний капітал державних підприємств відображає суму коштів, виділену державою з бюджету на момент введення підприємства в експлуатацію для здійснення його діяльності (вартість всіх витрат на будівництво, монтаж, наладку, вартість обладнання, оборотних засобів та грошові кошти).

Статутний капітал недержавних комерційних структур формується за рахунок коштів (матеріальних, грошових), внесених акціонерами (учасниками), і тому уявляє собою колективну власність декількох юридичних або фізичних осіб — засновників акціонерного товариства або підприємства іншої організаційно-правової форми.

При ознайомленні з формуванням статутного капіталу необхідно враховувати організаційно-правову форму підприємства. Тому вивчення операцій з капіталом доцільно починати з ознайомлення юридичного статусу та права здійснення статутних видів діяльності, складу засновників (учасників), структури і управління підприємства, а також фінансових можливостей для досягнення поставлених цілей діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?