Реферат «Світовий та вітчизняний досвід безготівкових розрахунків», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 09.05.2011 20:51 · від Екатерина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Світовий досвід в організації безготівкових розрахунків Вітчизняний досвід в організації безготівкових розрахунків Висновок Список використаної літератури

Висновок

Використання технології Інтернет-банкінгу значно спрощує роботу банків, оскільки дозволяє автоматизувати роботу касирів і операціоністів, що особливо важливо для крупних фінансових установ, де проводиться значна кількість трансакцій, до того ж використання онлайн-технологій дозволяє банкам збільшувати клієнтську базу.

Розповсюдження Інтернет−банкінгу в Україні характеризується значно меншими темпами, ніж в США та розвинутих країнах Європи, але в вітчизняній економіці також дуже гостро стоїть питання про захист інформаційних систем та безпеку Інтернет−розрахунків.

Банкам доречно звернути особливу увагу на забезпечення інформаційно-технологічної безпеки електронних послуг шляхом захисту комунікацій і трансакцій, ідентифікації покупців і продавців, удосконалення механізмів обробки замовлень. В Інтернет-банкінгу необхідно використовувати декілька рівнів захисту, оскільки проблеми безпеки у Інтернеті і пов’язані з ними ризики дуже високі. Основними тенденціями розвитку дистанційного банківського обслуговування в Україні найближчими роками є постійне збільшення кількості користувачів Інтернет-банкінгу, зростання інтенсивності використання таких послуг та попиту на додаткові інтегровані функції, такі як Інтернет-трейдинг, можливості ведення декількох рахунків у одній системі електронного банківського обслуговування, навіть рахунків різних банків.

Інтернет-банкінг як один з напрямів банківської справи має великий потенціал для подальшого розвитку і широкі перспективи. Враховуючи стрімкий розвиток високотехнологічних банківських продуктів нового покоління, закономірними є плани розвитку Інтернет-банкінгу у вигляді віртуального фінансового супермаркету банківських продуктів для фізичних і юридичних осіб. Надалі системи Інтернет-банкінгу перетворяться на єдиний віртуальний простір фінансових послуг і продуктів, що необхідно і зручно як для приватних осіб, так і для великих компаній.

Коментар модератора

12 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?