Курсова робота «Синтетичний облік витрат на виробництво», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 06.05.2011 15:27 · від Дашик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І.теоретична частина 1.1. Характеристика методів обліку витрат на виробництво та калькулюванню собівартості продукції 1.2. Характеристика рахунків та загальна схема синтетичного обліку витрат на виробництво Ii.практична частина Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

В ході написання курсової роботи була досягнута мета та виконані всі поставленні завдання і наприкінці роботи можна зробити такі висновки.

В теоретичній частині роботи досліджено теоретичні питання обліку витрат підприємства на виробництво та калькулюванню собівартості продукції, визначено його основні методи. Надано характеристику рахунку 23 «Виробництво» та методики синтетичного обліку витрат на виробництво продукції.

При виконанні практичної частини роботи заповнено Баланс форма 1, у стандартному бланку згідно чинного законодавства, при виконанні 1 завдання – на початок місяця (за початковими даними), після виконання розрахунків – на кінець місяця, форму наведено в тексті роботи. Заповнено журнал господарських операцій із визначенням відповідно до чинного законодавства необхідних сум, які відсутні в початкових даних. Необхідні розрахунки відсутніх сум наведено після журналу та в додатках до роботи.

Відкрито рахунки синтетичного обліку на підставі балансу і таблиць, на яких записано господарські операції на рахунках синтетичного обліку; підраховано обороти по дебету і кредиту всіх синтетичних рахунків; визначено сальдо по синтетичних рахунках на кінець місяця і на їх підставі заповнено шахову та оборотну відомості, баланс на кінець місяця.

Визначено, що первинними документами за операціями 6, 91 є картка складського обліку та рахунок за оренду за червень від орендаря, заповнено та наведено в роботі відповідні документи на основі умовних даних.

Мети курсової роботи вдалося досягнути завдяки правильно поставленим завданням та застосуванню методів бухгалтерського обліку.

Таким чином в курсовій роботі була досягнута мета та виконані всі поставленні завдання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення