Реферат «Проблеми побудови та функціонування сітьового маркетингу. Використання прогресивного досвіду у цій сфері в діяльності вітчизняних підприємств і фірм», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 06.05.2011 11:18 · від Дар'я · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сітьовий маркетинг та фінансові піраміди 2. Проблеми функціонування системи сітьового маркетингу 3. Розвиток та досвід використання сітьового маркетингу в Україні Висновок Список використаної літератури

Висновок

Отже, проаналізувавши все вищесказане можна сказати, що останніми роками система торгівлі за допомогою мережевого маркетингу набуває все ширших обертів в Україні, хоча така діяльність не має під собою ніякого правового підґрунтя. Це ставить під сумнів законність діяльності відповідних суб’єктів і створює можливості для різного роду зловживань та створення структур типу “фінансова піраміда”. Адже в жодному нормативному акті України не дається визначення поняття “мережевий маркетинг” та інших понять.

Узаконення в Україні мережевого маркетингу дало б змогу розвиватися даній ланці підприємництва, що в свою чергу сприяло б створенню нових робочих місць і як наслідок – надходженню додаткових коштів до бюджетів різних рівнів. Крім того, це сприяло б захисту покупця продукції МLМ-компаній, як кінцевого споживача.

Таким чином, в нинішній економічній ситуації, коли в країні високий рівень безробіття, багатоступеневий мережевий маркетинг є найкращим способом забезпечення зайнятості населення. Але, разом з тим, «тіньові» схеми, мінімізація, або ж ухилення від сплати податків, прикриття під MLM «фінансових пірамід», аж ніяк не сприяють зменшенню злочинності в країні, тому потрібно якнайшвидше прийняти закон про MLM.

Коментар модератора

16 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?