Реферат «Оцінка прибутковості маркетингових інвестицій», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 06.05.2011 11:08 · від Дар'я · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Сутність та особливості маркетингових інвестицій 4 РОЗДІЛ 2. Основні показники оцінювання маркетингових інвестицій 6 РОЗДІЛ 3. Показник рентабельності маркетингових інвестицій (ROMI) 9 РОЗДІЛ 4. Зарубіжний досвід: дослідження щодо оцінювання маркетингових інвестицій в Росії 11 Висновки 15 Список використаних джерел 16

Висновок

Фахівці та авторитети в області управління зазначають, що обмеження маркетингових інвестицій, які є зачатком майбутніх прибутків, є дорогою помилкою. Ґрунтовне планування і моніторинг маркетингових інвестицій із застосуванням аналізу повернення з цих інвестицій, полегшує організаціям визначення ступеня важливості бюджетних обмежень і дає змогу спрогнозувати вплив цих обмежень на прибутки як короткотермінові, так і довгострокові.

Можна збільшити повернення з маркетингових інвестицій, вживаючи показник рентабельності інвестиції як інструмент планування, вимірювання і оптимізації маркетингових стратегій. Цей показник дає змогу обґрунтовано визначитися із стратегією маркетингу і, зокрема, спроектувати необхідні маркетингові заходи, відповівши на такі питання:

• яким заходам більше віддавати перевагу: скерованим на утримання клієнта або на залучення нових (незважаючи на те, що існують твердження, що краще утримувати старих, це питання залишається відкритим, тому що до кінця не повністю досліджене);

• як удосконалити взаємини з покупцями для підвищення рентабельності клієнтів;

• як скоригувати процес бюджетування, щоб досягти оптимального прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?