Курсова робота «Товарознавча оцінка кераміко-металічних матеріалів (кермети)», 2007 рік

З предмету Товарознавство · додано 04.05.2011 11:58 · від надін · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Характеристика кераміко металічних виробів Технологія виготовлення керметів методом порошкової металургії Класифікація та споживчі властивості керметів Кермети отримувані методом просочення Кермети на основі карбіду вольфраму Кермети на основі карбіду титану Застосування кераміко металічних виробів Виробники та асортимент кераміко металічних виробів + додатки

Висновок

Незважаючи на те, що обсяг виробництва порошкових сплавів невеликий і становить всього 0,1% від загального обсягу виробництва металів, вони мають дуже велике значення в народному господарстві та область їх застосування надзвичайно широка. При цьому виготовлення багатьох сплавів практично можливо тільки з порошку, наприклад, виготовлення твердих металокерамічних сплавів, кермети, сплавів з тугоплавких металів - вольфрам, молібден, тантал, ніобій - або композицій цих металів з легкоплавкими металами, або з металів з неметалевими матеріалами. Багато деталей з порошкових сплавів відрізняються кращими якостями і дешевше, ніж зі звичайних металів.

Області застосування і склади порошкових сплавів наведено в табл. 1.

Особливо велике значення порошкової металургії в нових галузях техніки: атомної та хімічної промисловості, ракетної техніки, реактивних двигунах, радіо-та електротехніці, енергетичної промисловості та у виробництві особливо жароміцних сплавів.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?