Курсова робота «Маркетингові дослідження та планування збуту продукції», 2008 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 01.05.2011 15:38 · від Маряна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Методика планування збуту продукції 1.1Формування плану збуту з урахуванням досліджень ринку, життєвого циклу продукції і детермінантів попиту 1.2. Планування реклами 1.3. Планування збуту продукції 2. Аналіз реалізації послуг та маркетингової діяльності 2.1. Загальна характеристика Цеху телекомунікаційних послуг № 4 м. Галича Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком» 2.2. Загальна характеристика динаміки основних ТЕП та оцінка діяльності підприємства 2.3. Аналіз реалізації послуг 2.4. Аналіз маркетингової діяльності підприємства 2.4.1. Аналіз ринків збуту послуг 2.4.2. Аналіз цінової політики 2.4.3. Аналіз системи розповсюдження товару 2.4.4. Аналіз конкурентоспроможності товару 2.4.5. Оцінка кон’юнктури ринку нового товару 2.4.6. Аналіз ефективності маркетингової діяльності 3. Розробка плану збуту послуг Цеху телекомунікаційних послуг №4 м. Галич Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком» 3.1. Планування заходів щодо зростання обсягів реалізації послуг на підприємстві 3.2. Оцінка ефективності планових заходів та їх вплив на ОТЕП діяльності підприємства Висновки Список використаних джерел

Висновок

В умовах ринку підприємству ніхто не гарантує збут, який повністю залежить, насамперед, від знань організацією реалій ринку, від відповідності її продукції потребам ринку, а також від використовуваних мір стимулювання збуту. Тому підприємство розробляє план збуту (план продажів), що допомагає йому успішно продавати свою продукцію. План збуту має велике значення для досягнення цілей загальної стратегії підприємства, тому що він наближений до інтересів кінцевого споживача. Цей план повинен формуватися відповідно до певної політики, що відображала б направлення планів збуту на багато років уперед і підкорялася цілям стратегії, як загальної, так і маркетингу. Для досягнення цього застосовуються спеціальні методи прогнозування, планування, координації дій, контролю, обліку й аналізу роботи зі збуту.

Правильне планування збуту продукції на кожному підприємстві забезпечує комплексне рішення наступних виробничо-господарських і фінансово-економічних завдань:

• своєчасне виконання виробничих замовлень із урахуванням ступеня їхньої терміновості;

• раціональне використання наявних матеріальних і трудових ресурсів;

• скорочення матеріальних запасів і поліпшення їх обернення;

• оптимальний розподіл перевезень по різних видах і типам транспортних засобів;

• підвищення якості виконання робіт й обслуговування споживачів.

ВАТ “Укртелеком" є найбільшим в Україні оператором фіксованого телефонного зв’язку та Інтернет - провайдером, який обслуговує понад 10,4 млн. телефонних ліній та 513 тис. абонентів швидкісного доступу до мережі Інтернет.

В умовах постійного зменшення доходів від традиційної телефонії компанія зробила ставку на розвиток Інтернет - технологій та мобільного зв’язку нового стандарту. За підсумками минулого 2008 року Укртелеком став впевненим лідером серед провайдерів Інтернет. Кількість клієнтів послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет “ОГО! “ перевищила півмільйона.

Як найпотужніший оператор фіксованого зв’язку в Україні, Укртелеком приділяє особливу увагу обслуговуванню соціально незахищених верств населення країни і є практично єдиним в Україні оператором, який надає соціально важливі послуги, такі як сільський телефонний зв’язок, проводове радіомовлення, послуги таксофонного зв’язку.

Зробивши аналіз основних техніко-економічних показників, я зробила висновок, що найефективнішим серед нами аналізованих був для підприємства 2009 рік. У 2007 році ми спостерігали значний спад, що відобразився і на обсягу виручки від наданих послуг, собівартості продукції і на прибутку.

Трудові ресурси використовуються ефективно, оскільки можна спостерігати значне підвищення продуктивності праці у звітному році, порівняно з попереднім, при незмінній середньообліковій кількості працівників.

Не дивлячись на високу виручку від реалізації продукції та її постійне збільшення, середньомісячна заробітна плата працівників залишається на низькому рівні. На це потрібно звернути увагу, оскільки підвищення заробітної плати буде стимулювати працівників до підвищення продуктивності праці, що буде призводити до збільшення обсягів

Коментар модератора

65 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?