Курсова робота «Технічна підготовка транспортних засобів до експлуатації», 2010 рік

З предмету Автомобілі · додано 03.05.2011 12:08 · від тарас · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Основні чинники, що визначають організацію технічного обслуговування автомобілів 1.1. Економіко-географічна характеристика міста 1.2. Режим роботи виробничих підрозділів підприємства 1.3. Загальне проектне рішення 1.4. Вибір нормативів для проектування АТП 2. Розрахунок виробничої програми РОВ підприємства 2.1. Розрахунок виробничої програми РОВ за кількістю технічних діянь 2.2. Розрахунок виробничої програми РОВ у одиницях праці 2.3. Розрахунок виробничої програми РОВ у грошовому виразі 2.4. Розрахунок виробничої програми допоміжних робіт 2.5. Розрахунок програми виробничих підрозділів РОВ 3. Розрахунок чисельності виконавців робіт 3.1. Визначення чисельності ремонтно-обслуговуючого персоналу 3.2. Організація праці у виробничих підрозділах 4. Організація технологічного процесу технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів 4.1. Обґрунтування і вибір методу технічного обслуговування автомобілів 4.2. Розрахунок потокових ліній для технічного обслуговування автомобілів 4.3. Визначення необхідної кількості робочих постів для технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів 4.4. Обґрунтування і вибір методу поточного ремонту автомобілів 4.5. Обґрунтування організаційних форм побудови технологічного процесу обслуговування і поточного ремонту автомобілів 4.6. Визначення площ виробничих приміщень підприємств 5. Організація зберігання автомобілів 6. Організація зберігання технічного майна 7. Техніко-економічне оцінювання прийнятих рішень Висновки Список використаної літератури

Висновок

У курсовій роботі проведені організація технічного обслуговування автомобілів МАЗ 5551 на прикладі автотранспортного підприємства №1, яке знаходиться в м. Київ.

АТП №1 має в своєму розпорядженні 240 автомобілів моделі МАЗ 5551, які призначені для перевезення насипних вантажів. Пробіг автомобілів з початку експлуатації у частках від нормативного до списання складає 0,75…1,00, а середньодобовий пробіг автомобіля – 0,24 тис.км. Перевезення відбувається 255 днів на рік, що впливає на роботу виробничих підрозділів АТП.

Річна виробнича програма ремонтно-обслуговуючого виробництва за кількістю технічних діянь на АТП №1 становить: NРТО-1=1971, NРТО-2 = 657, NРСО=480, NРЩО=43800. Для виконання цієї програми, за результатами розрахунків, необхідно 114089.4 люд.-год.

Для забезпечення нормального функціонування підприємства, на АТП повинно працювати 62 робітника. Розподіл за змінами відбувається таким чином: у першу зміну одночасно працює 34 робітники, в другу – 20 робітників, а в третю – 8 робітників. Всі робітники об’єднані комплексні – для ТО-1, ТО-2 і дві спеціалізовані бригади – для ПР і ЩО.

За отриманими результатами розрахунків ми вибираємо метод технічного обслуговування автомобілів, зокрема для ЩО – потоковий метод, а для ТО-1, ТО-2 одиничний метод. Відповідно до цих значень ми розраховуємо кількість робочих постів для технічного обслуговування і поточного ремонту автомобілів: Хпщо=4, Хпто-1=1, Хпто-2=2, Хппр=4.

Також виконуємо розрахунок площ виробничих і допоміжних приміщень, зокрема зон ТО, ПР і зони зберігання.

Зберігання автомобілів здійснюється на відкритих майданчиках під навісом. Для зберігання технічного майна використовуються склади.

З проведеного оцінювання прийнятих рішень з технологічної частини слідує, що майже всі результати набувають значення наближене до еталонного, що задовольняє мету проведеної роботи.

Коментар модератора

40 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?