Курсова робота «Транспортне забезпечення виробництва», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 03.05.2011 11:58 · від тарас · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Вибір промислового виду транспорту. Розділ 2. Визначення характеристик пасажирського транспорту міста. Розділ 3. Вибір транспортно–технологічної схеми доставки вантажів у магістральному сполученні 3.1. Автомобільний тип сполучення 3.2. Залізнично–автомобільний вид сполучення 3.3. Водно–автомобільний вид сполучення Висновок Список використаної літератури

Висновок

В результаті виконання даної курсової роботи в першу чергу було визначено, що економічно найвигіднішим видом транспорту, яким доставляється сировина з кар’єру, є автомобільний транспорт. За умовою кар’єр знаходиться від заводу на відстані 9 км, але в процесі його розробки відстань збільшується до 10 км. За даних умов саме автомобільний транспорт ( в порівнянні з залізничним і конвеєрним транспортом) виявився найефективнішим з економічної точки зору, так як його використання забезпечує мінімальні витрати часу і коштів на доставку сировини до підприємства при заданих обсягах перевезень.

В зв’язку із будівництвом заводу поблизу міста, в ньому збільшується населення, а, відповідно і потреба у пасажирських перевезеннях. Постає задача організації міських перевезень пасажирів,тому що це необхідно для нормальної роботи заводу.

Для перевезення пасажирів по місту рекомендується використовувати 298 одиниць автобусів марки «А-064«Богдан»» загальною пасажиромісткістю 34 місць і 16 одиниць таксомоторів загальною пасажиромісткістю 8 місць. Можна обрати і інші марки автобусів або маршрутних транспортних засобів, який має кращу технічну характеристику.

При виборі транспортно-технологічної схеми доставки вантажів різними видами транспорту було розглянуто такі питання:

- засоби формування ЗУВМ;

- способи навантаження/розвантаження;

- види транспортного сполучення;

- обсяги однієї відправки.

Було також визначено засобом укрупнення вантажного місця контейнер УУК-5.

При вирішенні цих задач обрано найефективніший вид сполучення автомобільний.

Коментар модератора

35 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?