Курсова робота «Ситуація на ринку автомобільних шин», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 27.04.2011 16:42 · від Булавіна Вікторія Миколаївна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Список додатків 3 Список ілюстрацій 4 Підсумкове повідомлення для керівництва 5 Вступ 7 Методологія дослідження 11 Основна частина: Розділ 1. Особливості продукту та перспективи розвитку галузі національної економіки 12 Розділ 2. Основні тенденції розвитку світового ринку автомобільних шин 29 Розділ 3. Вибір цільових ринків зарубіжних країн 35 Розділ 4. Формування маркетингової стратегії виходу на зарубіжний ринок та обґрунтування маркетингових заходів 40 Висновки 45 Рекомендації 47 Джерела вторинної інформації 49 Додатки 50 Ілюстрації 55

Висновок

Провівши маркетингове дослідження, можна зробити висновки, що приймаючи рішення щодо виходу на ринок, можливостей його сегментації, підприємство може застосовувати три базові стратегії охоплення ринку: масовий маркетинг, цільовий маркетинг та диференційований маркетинг. Ринкові дослідження завершуються позиціонуванням товару, після чого можна переходити до детального розроблення комплексу маркетингу. Вітчизняний ринок шин набирає обертів. З одного боку, це пов’язано із сезонною зміною зимової гуми на літню, з іншого - попит на автопокришки "підхльостує" різке зростання обсягу продажу автомобілів, що спостерігається зараз в Україні. Водночас дедалі більша кількість автомобілістів шукає не лише дешеву і "довговічну", а й технічно досконалішу шину.

Поки іноземні корпорації оцінюють ризики, у вітчизняних виробників з'явилася можливість стати основним гравцем на внутрішньому ринку. Нарощування автомобільного виробництва в Україну (цього року відкрився великий завод легкових авто в Черкасах) дає додаткові можливості в майже безконкурентному сегменті первинної комплектації. Зарубіжні бренди не хочуть співпрацювати з місцевими виробниками авто, оскільки закупівельна ціна одного колеса дуже низька (в середньому 20 доларів). У будь-якій країні на первинній комплектації заробітки набагато менше, ніж на вторинному ринку. Автовласник часто після покупки автомобіля вдосконалить його, пристосовуючи під себе, а вже на безпеці (хороша гума саме її і забезпечує) він тим більше не економить. За статистикою, шини однакового радіуса з подвійною різницею в ціні розкуповуються в співвідношенні 1:4, з перевагою більш дорогого варіанта. Виробники шин, які комплектують автомобілі світових брендів, йдуть на первинний ринок, оскільки це потужний рекламний інструмент. Багато покупців, які купують нове авто з певною маркою шин, зазвичай на заміну ставлять цей же бренд, вважаючи його оптимально підібраним розробником авто.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?