Курсова робота «Конкуренція - рушійна сила економіки. Що від неї виграють і програють підприємства та окремі особи. Досконала (чиста) і недосконала (монополістична) конкуренція та їх вплив на ціни», 2010 рік

З предмету Методика викладання дисциплін · додано 23.04.2011 16:01 · від Анжеліка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

І. Власна концепції розвитку економічної освіти в Україні. ІІ. Характеристика методики викладання для старшокласників. 2.1. Загальна характеристика старшокласників. 2.2. Необхідність викладання економіки старшокласникам. ІІІ. Тематичний план з дисципліни «ЕКОНОМІКА» 3.1. Основні цілі вивчення економіки у класах соціально- гуманітарного профілю навчання. 3.2. Тематичний план економічної дисципліни «Економіка» для учнів. 3.3. Особливості оцінювання знань та навичок при вивченні курсу «Економіка» у економічних класах навчальних закладів соціально гуманітарного напрямку. 3.4. Список рекомендованої літератури. IV. Науково методична розробка економічної теми. 4.1. Актуальність і місце теми у програмі дисципліни. 4.2. Методична карта лекційного уроку. 4.3. Конспект-схема лекції. 4.4. Перевірка знань. 4.5. Методи оцінювання. 4.6. Методи та засоби активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів при викладанні теми. Висновки Використана література.

Висновок

Підводячи підсумки можна сказати, що в цій курсовій роботі з курсу “Методика викладання економіки”, я розглянула проблемне питання: Чи потрібна економічна освіта усім людям? І дійшла висновку, що так потрібна, бо економічна освіта сприяє формуванню особистості, яка свої дії буде коригувати у відповідності з існуючими ринковими законами. Головне завдання економічної освіти - формувати активних економічних суб'єктів, тобто не тільки виробників продуктів і пасивних споживачів, а індивідів, здатних активно впливати на економічні процеси на мікрорівні, а також адекватно оцінювати дії держави на макрорівні. Тільки в цьому випадку суспільні відносини перейдуть на вищий рівень.

Також я виклала концепцію економічної освіти в Україні і розробила навчальну програму з курсу “Економіка” для 10-11 класу. Базуючись на тому, що в 10-11 класі вчиться вікова група – підлітки, то я охарактеризувала цю освітньо-вікову групу. Для цього віку дуже добре застосовувати поряд із традиційними активні методи навчання. Вік юнацтва – це вік безпосередньої підготовки підростаючої особистості до життя як дорослої людини, вибору професії, виконання соціальних функцій. Саме в цьому віці людина повинна навчитися економічно мислити.

Взагалі економічна освіта потрібна всім людям і починати її вивчати доцільно ще з молодших класів. Я повністю підтримую концепцію безперервної економічної освіти.

Також можна сказати, що базова економічна освіта потрібна для розуміння елементарних понять з економіки для того, щоб кожна людина приймала активну участь в суспільно-економічному житті суспільства і країни в цілому.

Тож можна сказати, що вивчання економіки дає тим, хто навчається повніше уявлення про світ, в якому вони живуть, вчаться і працюють - забезпечує їх теоретичною основою, яка допомагає приймати деякі найважливіші в їхньому житті рішення.

Коментар модератора

32 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?