Курсова робота «Розвиток світового господарства в умовах глобалізації», 2010 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 23.04.2011 09:55 · від Roman · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Методологічні основи дослідження розвитку світового господарства в умовах глобалізації 6 1.1. Глобалізація як основна ознака сучасного розвитку світового господарства 6 1.2. Сучасна модель світового господарства 10 1.3. Система показників розвитку світового господарства в умовах глобалізації 13 2. Аналіз розвитку світового господарства в умовах глобалізації 19 2.1. Аналіз розвитку основних складових світового господарства 19 2.2. Аналіз процесів інтернаціоналізації та глобалізації світового господарства 24 2.3. Проблеми розвитку світового господарства в умовах глобалізації 27 3. Участь України в розвитку світового господарства 31 3.1. Участь України в системі міжнародного поділу праці 31 3.2. Проблеми участі України в розвитку світового господарства 36 3.3. Шляхи вдосконалення участі України в розвитку світового господарства 41 Висновки 45 Анотація 46 Список використаних джерел 47

Висновок

Україна робить перші кроки у світовому просторі, що вимагає від неї прийняття низки конструктивних рішень із принципово важливих питань, зокрема пов’язаних із переходом до відкритого типу економіки, що має особливості як позитивного, так і негативного характеру. До того ж нашій країні притаманна й власна специфіка: в силу свого геостратегічного розташування у найближчому десятиріччі їй доведеться балансувати між Заходом, де вона межує з Європейським Союзом, та Сходом, де Україна має кордони з Росією та іншими країнами СНД. Будучи в такій ситуації, маючи дефіцит фінансових ресурсів, обмежені міжнародні зв’язки, ускладнений доступ на міжнародні ринки, необхідно насамперед брати до уваги новітні тенденції світового економічного розвитку. Адже сьогодні світове господарство – це збалансована система, у якій кожна країна/група країн має своє чітко визначене місце, а якщо і трапляються певні винятки, то відлагоджений механізм досить швидко здійснить самокорективи. Однак ми аж ніяк не випадаємо із цієї системи, оскільки на зламі тисячоліть проходить багато змін та корекцій, здавалося б, у бездоганних, усталених механізмах, теоріях. І Україна, поряд із іншими країнами перехідної економіки (Росією, країнами Балтії, Білоруссю та ін.) має всі шанси гідно ввійти в епоху неоекономіки, не будучи обтяженою принципами постіндустріалізму, розвиваючи засади регіона лізму, новітньої фінансової цивілізації інноваційного типу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?