Дипломна робота «Вдосконалення управління ефективністю підприємства», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.04.2011 01:50 · від derina · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Дослідження стану маркетингового потенціалу промислового підприємства 1.1. Місце маркетингового потенціалу в конкурентному потенціалі підприємства 1.2. Структура маркетингового потенціалу 1.3. Методика діагностики маркетингового потенціалу промислового підприємства. Розділ 2. Обґрунтування шляхів підвищення ефективності виробничої діяльності швейного підприємства 2.1. Обґрунтування кваліфікаційно-посадового складу керівників швейного виробництва 2.2. Розробка стратегії діяльності операційної системи підприємства 2.2.1. Розрахунок показників плану виробництва продукції 2.2.2. Забезпечення виробничого процесу персоналом та шляхи підвищення ефективності його використання 2.2.3. Розрахунок економічних показників доцільності коригування плану Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Успішність підприємства залежить від наявних конкурентних переваг. Тобто сукупності ключових чинників успіху, які дозволяють забезпечити підприємству лідируючі позиції на ринку в довгостроковій перспективі. Важливим чинником, що впливає на успішність підприємства є швидка адаптація до змінюючихся умов середи яка залежить від маркетингової служби підприємства. Висококваліфіковані кадри, нові технології, наявність достовірної, актуальної інформації формують маркетинговий потенціал підприємства.

Для визначення ефективності використання маркетингового потенціалу компанії була розроблена збалансована система показників ефективності в сфері маркетингу і продажів. Ефективність маркетингу визначається за показниками по чотирьох напрямах: фінанси і загальна ефективність, клієнти, внутрішні процеси і навчання і розвиток.

Внаслідок проведених розрахунків було визначено, що при діяльності підприємства за стратегічним планом, чистий прибуток на кінець першого року його реалізації складе 1448,960 тис. грн. при рентабельності витрат 2,21 %. На другий рік при підвищені обсягу виробництва на 3% чистий прибуток збільшиться до 1935,599 тис. грн., одночасно з незначним підвищенням рентабельності. За результатами діяльності підприємства у другому році вона буде складати 2,75%. Прогноз на третій рік передбачає покращення якості продукції на 5,6% що призведе до значного росту як прибутку( 5250,685 тис. грн.), так і рентабельності витрат -7,1%. Прибуток 4-го року впровадження стратегічного плану зміниться від показника 3-го лише на значення інфляції і складе 5513,220 тис. грн..

Отже можна зробити висновок, що якщо підприємство буде дотримуватись темпів розвитку, то через 3 роки його прибуток зросте до 5513,220 тис. грн.

Коментар модератора

70 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?