Курсова робота «Розробка системних програмних модулів та компонент систем програмування. Розробка транслятора з вхідної мови програмування», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 18.04.2011 16:27 · від roman ua · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Огляд методів та способів проектування трансляторів 6 2.Формальний опис вхідної мови програмування 8 2.1. Деталізований опис вхідної мови в термінах розширеної нотації Бекуса-Наура 8 2.2. Термінальні символи та ключові слова 9 3.Розробка транслятора вхідної мови програмування 10 3.1. Вибір технології програмування 10 3.2. Проектування таблиць транслятора 10 3.3. Розробка лексичного аналізатора 12 3.4. Розробка синтаксичного та семантичного аналізатора 14 3.5. Розробка генератора коду 17 4.Опис програми 18 5.Опис інтерфейсу та інструкція користувачеві 22 6.Відлагодження та тестування програми 23 6.1. Виявлення лексичних помилок 23 6.2. Виявлення синтаксичних помилок 23 6.3. Виявлення семантичних помилок 23 6.4. Загальна перевірка коректності роботи транслятора 23 Висновки Список літератури Додатки Додаток 1. Лістинг програми. Додаток 2. Приклад програми із лексичними та синтаксичними помилками та текст файлу з повідомленням про помилки. Додаток 3. Приклад програми із семантичними помилками та текст файлу з повідомленнями про помилки. Додаток 4. Граф-схема алгоритму виконання програми через використання функцій

Висновок

В процесі виконання курсової роботи було виконано наступне:

1. Складено формальний опис мови програмування s17, в термінах розширеної нотації Бекуса-Наура, виділено усі термінальні символи та ключові слова.

2. Створено транслятор мови програмування s17, а саме:

2.1. Розроблено прямий лексичний аналізатор, орієнтований на розпізнавання лексем, що є заявлені в формальному описі мови програмування.

2.2. Розроблено синтаксичний аналізатор на основі автомата з магазинною пам’яттю. Складено таблицю переходів для даного автомата згідно правил записаних в термінах Бекуса-Наура.

2.3. Розроблено генератор коду, відповідні процедури якого викликаються після перевірки синтаксичним аналізатором коректності запису чергового оператора, мови програмуваня s17. Вихідним кодом генератора є програма на мові Assembler(i8086).

3. Проведене тестування транслятора на тестових програмах за наступними пунктами:

3.1. На виявлення лексичних помилок.

3.2. На виявлення синтаксичних помилок.

3.3. Загальна перевірка роботи компілятора.

Тестування не виявило помилок в роботі транслятора, і всі помилки в тестових програмах мовою s17 були успішно виявлені і відповідно оброблені.

В результаті виконання даної курсової роботи було успішно засвоєно методи розробки та реалізації компонент системного програмування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?