Курсова робота «Транспортне забезпечення виробництва», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 18.04.2011 16:24 · від wqefdgh · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Вибір промислового транспорту. 2. Визначення характеристик пасажирського транспорту міста. 3. Вибір транспортно-технологічної схеми доставки вантажів у магістральному сполученні. Висновки Список використаної літератури

Висновок

В ході даної роботи було обрано промисловий вид транспорту, який забезпечує найбільшу економічну ефективність виконання перевезень сировини з кар’єру. На основі аналізу витрат на транспортування 1 тонни вантажу, та визначення мінімального розміру витрат було визначено, що найбільш ефективним для перевезень вантажу обсягом 5-7 млн.т. на відстань 4-6 км серед альтернативних залізничного і конвеєрного, являється конвеєрний транспорт.

Також було визначено найкращий рухомий склад для здійснення пасажирських перевезень в місті, поряд з яким розміщено кар’єр. Найбільш ефективними було визначено автобуси ЛАЗ-А.144 пасажиромісткістю 70, та «ГАЗель»-32213 пасажиромісткістю 12 місць. Вибір автобусів було здійснено на основі розгляду їх пасажиромісткості. В ході розрахунків було визначено, що оптимальна довжина маршрутної мережі в місті становить 1283,7 км.

В третьому розділі роботи було обрано оптимальну транспорто-технологічну схему доставки вантажів різними видами транспорту. Було також визначено засобом укрупнення вантажного місця контейнер УУК-10 вантажопідйомністю 10 т, а також обрано найефективніший вид сполучення – автомобільне, яке здійснюється щодня напівпричепом SP240TPR вантажопідйомністю 30,5 т, по 4 контейнерів на одного вантажоотримувача.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?