Курсова робота «Аналіз товарної номенклатури підприємства ВАТ "Меблі Прогрес"», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.04.2011 21:56 · від nataliya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Характеристика діяльності ВАТ «Меблі Прогрес» 3 2. Товарна номенклатура та її характеристика 6 3. Аналіз товарної номенклатури 13 4. Побудова ринкового профілю товарних ліній 16 5. Аналіз ступеня відповідності товарної номенклатури потребам ринку 20 6. Заходи щодо модифікації товарної номенклатури та товарних ліній 25 7. Система заходів щодо посилення товарної марки і бренда 26 8. Економічне обґрунтування заходів з підвищення ефективності товарної політики 31 Висновки 34 Список використаних джерел 35 Додатки 36

Висновок

В ході виконання курсової роботи був проведений аналіз товарної номенклатури підприємства ВАТ «Меблі Прогрес». Було виявлено, що товарна політика підприємства проводиться досить ефективно і великий досвід роботи підприємства на вітчизняному ринку показав, що компанія зайняла лідируючі позиції на ринку з виробництва меблів, привертаючи увагу споживачів якістю, індивідуальністю, широким діапазоном цін та диференційованою продукцією. При цьому всі показники функціонування підприємства мають досить позитивний характер, хоча, звісно, фінансова криза 2008-2009 років значно вплинула на обсяги продажів меблів – зменшилась доля продажу м’яких меблів і пов’язане з нею виробництво матраців та кухонних меблів.

ВАТ «Меблі Прогрес» для підтримки своєї торгової марки та бренда вчасно проводить необхідні заходи з нагадування та інформування споживачів про зміни в товарній номенклатурі, про новинки, діючі акції та знижки, маркетингова діяльність здійснюється дуже активно, задіюючи всі елементи комплексу маркетингу. Проведення досліджень ринку, дозволяє вчасно реагувати на всі його коливання та непередбачені ситуації, які склалися в сучасних умовах з нестабільною економікою.

Підприємство приділяє значну увагу виробництву найбільш затребуваних товарних груп – корпусним та м’яким меблям, які користуються великим попитом, намагаючись втримати свою частку ринку та вийти на нові ніші за рахунок низьких цін, постійних модернізацій та відчутних фінансових можливостей порівняно з конкурентами.

При правильному аналізі та оцінці всіх ринкових можливостей та сильних сторін, ВАТ «Меблі Прогрес» може досягти значних результатів навіть при не досить стабільній економічній ситуації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?