Курсова робота «Підгготовка зовнішньоекономічної угоди з експорту кондитерських виробів», 2010 рік

З предмету ЗЕД · додано 17.04.2011 19:10 · від angeloflove · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-4 Розділ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку кондитерських вробів 4-17 1.1. Аналіз світового ринку кондитерських виробів 4-11 1.2. Аналіз українського ринку товарів 11-17 Розділ 2. Правове обгрунтування можливості здійснення даної зовнішньоекономічної угоди 18-25 2.1. Законодавча база 18-20 2.2. Нормативно правові умови здійснення даного контракту 20-25 Розділ 3. Зовнішньоекономічний контракт 26-31 Розділ 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 32-34 Висновки 35-36 Список використаної літератури 37-39 Додатки 40

Висновок

У курсовій роботі здійснено теоретичне та аналітичне дослідження світового та українського ринку кондитерської, нормативно-правової бази регулювання зовнішньоекономічної угоди, було розроблено зовнішньоекономічну угоду та оцінено її ефективність. На основі отриманих даних автор сформулював ряд висновків.

1. Беззаперечним лідером з виробництва і експорту кондитерських виробів в світі є Канада. На її ж долю припадає близько 40% його споживання, кондитерської продукції. З ряду причин, зазначених в роботі, собівартість канадської продукції більш, ніж вдвічі менша за собівартість українського.

За останній рік експорт української продукції зменшився на 40% через неспроможність його конкурувати з більш дешевими і більш якісними товарами на світовому ринку. Концерн «Roshen» був призначений єдиним з лідерів експорту кондитерської продукції

Найбільшими імпортерами української кондитерської промисловості є Харків. Київ, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Маріуполь, Дніпропетровськ.

Третина українських потужностей для виробництва кондитерських виробів простоює через його не конкурентоспроможність. У 2009 році підприємства концерну інвестували у виробництво більше 175 млн. грн. на модернізацію виробничих процесів, підвищення якості продукції і впровадження енергозберігаючих технологій.

Інноваційний шлях розвитку в кондитерській галузі полягає в скороченні виробництва.

2. Дана експортно-імпортна операція регулюється за допомогою ліцензування, стягнення митних зборів, перевірки якості товару, встановлення санітарного і радіологічного контролю, митних процедур на основі Законів України та інших чинних нормативно-правових актах. Не існує ніяких ембарго, бойкотів або репресій, що могли б зашкодити здійсненню даної операції

3. Зовнішньоекономічний контракт укладено згідно чинного законодавства. Він передбачає усі моменти, що виникають у процесі експортно-імпортної операції. Контракт охоплює такі головні елементи, як кількість та якість товару, умови поставки, платежу, здачі-приймання товару, пакування і маркування, враховує форс-мажорні обставини та порядок врегулювання спорів.

4. Зовнішньоекономічна угода є не рентабельною для української сторони, тому як коефіцієнт ефективності не досягає відповідного рівня Така низька рентабельність пояснюється недостатньою конкурентоспроможністю та високою собівартістю української кондитерської продукції.

Спад в українському виробництві та експорті продукції, зумовлений низкою чинників, таких як подорожчання сировини, застарілі технології тощо, все ж планується подолати. З цією метою розроблено програму скорочення собівартості продукції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?