Курсова робота «Хімічні та фізичні методи дослідження борошна», 2008 рік

З предмету Товарознавство · додано 16.04.2011 22:48 · від света · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Хімічні методи дослідження борошна 1.1. загальна характеристика борошна, його хімічний склад 5 1.2. Метод визначення зольності борошна 14 1.3. метод визначення кислотності борошна 17 РОЗДІЛ 2. Фізичні методи дослідження борошна 2.1. Фізичні та силові якості борошна 21 2.2. Методи визначення якості та кількості клейковини 23 РОЗДІЛ 3. Дослідження борошна за хімічними та фізичними методами. 3.1. Визначення вологості борошна прискореним методом 28 3.2. Визначення кислотності борошна за бовтушкою 29 3.3. Визначення якості та кількості клейковини 30 Висновки 32 Список використаної літератури 34 Додатки

Висновок

У даній роботі я розглянула хімічні та фізичні методи дослідження борошна. Кожна партія повинна супроводжуватися документом про якість борошна. Головними показниками якості є колір, смак, мінеральна домішка, вологість, зольність, білість, крупність помелу, кількість і якість клейковини, число падіння, радіонукліди, металомагнітна домішка, зараженість і забрудненість шкідниками.

У своїй роботі я розглянула теоретично та виконала дослідження за такими методами як визначення зольності, визначення кислотності, визначення вологості, визначення якості та кількості клейковини.

Ми брали борошно пшеничне першого сорту. За дослідом визначення вологості ми отримали Wсер.=12,6%. Отже, вологість досліджуваного житнього борошна відповідає ГСТУ 46.004-99 ( за стандартом вологість має бути не більше 15,0% для вищого, першого, другого сорту та для обойного борошна).

В ході дослідження кислотності ми встановили, що кислотність досліджуваного пшеничного борошна не відповідає вимогам (

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?