Курсова робота «Розроблення рекламної компанії та програми стимулювання збуту засобу «Едем» ВАТ «Фармак»», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 14.04.2011 23:13 · від nataliya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Коротка характеристика досліджуваного підприємства 4 2. Визначення комунікаційних цілей 7 3. Визначення ринкових цілей 7 4. Аналіз цільової аудиторії 8 5. Аналіз сучасних тенденцій на ринку маркетингових комунікацій 9 6. Вибір інструментів комунікацій 11 7. Розроблення стратегії окремих інструментів маркетингових комунікацій 12 7.1. Розроблення рекламної стратегії 12 7.2. Розроблення стратегії стимулювання збуту продукції 14 8. Розробка рекламного бюджету 16 9. Розроблення плану реалізації рекламної кампанії. 17 10. Оцінка ефективності проведених заходів зі стимулювання збуту та реклами 18 Висновок 19 Список використаної літератури 20

Висновок

В ході виконання даної роботи було розглянуто процес планування рекламної кампанії для протиалергійного засобу «Едем» ВАТ «Фармак». На сьогоднішній день ВАТ «Фармак» впевнено займає провідне місце у фармацевтичній галузі України і забезпечує десяту частину обсягу виробництва лікарських засобів у країні.

Маркетингова стратегія ВАТ «Фармак» направлена на комплексний підхід до процесу просування окремих груп препаратів, концентрацією зусиль на обмеженій кількості терапевтичних направлень, найбільш важливими серед яких є ендокринологія, кардіологія, ревмотологія, онкологія, офтальмологія, протизастудні засоби.

В рамках даної роботи було розглянуто коротку характеристику досліджуваної кампанії (ВАТ «Фармак»), визначено комунікаційні та ринкові цілі, проаналізовано цільову аудиторію. Також було проаналізовано сучасні тенденції на ринку маркетингових комунікацій. Ринок маркетингових комунікацій переживає серйозну кризу. Витрати на комунікацію скоротили понад 60% українських компаній.

В сучасних умовах для ВАТ «Фармак» доцільно використовувати такі інструменти маркетингових комунікацій як реклама та стимулювання збуту. В даній роботі було розроблено стратегії саме цих інструментів.

В результаті проведених розрахунків було сформовано розмір бюджету рекламної кампанії протиалергійного засобу «Едем» в м.Суми (він складає 19475 грн.).

Як результат роботи було оцінено ефективність розроблених заходів з просування протиалергійного препарату «Едем» ВАТ «Фармак». Ефективність проведених заходів знаходиться на досить високому рівні (195%, тобто рентабельність становить 95%).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?