Курсова робота «Розрахунок та оптиматизація характеристик цифрового каналу зв’язку», 2009 рік

З предмету Радіотехніка · додано 14.04.2011 19:31 · від Олександр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Інформація, повідомлення, сигнали. 2. Перетворення аналогових сигналів в дискретні. 3. Розрахунок інформаційних характеристик джерела повідомлення. 4. Принцип завадостійкого кодування. 5. Цифрова амплітудна модуляція. 6. Принцип оптимального прийому. 7. Розрахунок показників ефективності каналів зв’язку. Висновок. Використана література.

Висновок

У даній роботі я дослідив, як сигнал можна передати на відстань і переконався в ефективності сигналів АМ-2. Побачив, що будь-яку інформацію можна передати за допомогою систем зв’язку.

У системах електрозв'язку таким фізичним процесом, що використовується для передавання повідомлень, є, як правило, змінний електричний струм, електромагнітне поле, світлові хвилі. І це не випадково. По-перше, швидкість поширення в просторі будь-яких фізичних процесів (швидкості світла у вакуумі - 3•108 м/с); по-друге, за допомогою них можна передавати величезну кількість інформації.

З наведеного вище випливає, що в будь-якій системі електрозв'язку мають бути пристрої, що здійснюють перетворення: на передавальному кінці – інформація - повідомлення - сигнал; на приймальному кінці – сигнал-повідомлення - інформація.

Життя сучасного суспільства неможливе без широко розгалужених систем передачі інформації. Без знання основ теорії передачі сигналів неможливе створення нових досконалих систем зв’язку та їх експлуатація.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?