Курсова робота «Шляхи підвищення спеціальної працездатності спортсменів бальників», 2010 рік

З предмету Фізичне виховання · додано 09.04.2011 19:36 · від Маргарита_ГО · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Характеристика спортивних бальних танців як виду спорту 5 1.1. Специфіка і природа бального танцю 5 1.2. Види підготовки в спортивному бальному танці 10 1.2.1. Хореографічна підготовка 10 1.2.2. Технічна підготовка 11 1.2.3. Психологічна підготовка 12 1.2.4. Фізична підготовка 15 1.2.5. Музична підготовка 17 Розділ 2. Шляхи підвищення спеціальної працездатності спортсменів бальників 18 2.1. Працездатність людини та фактори, які впливають на її продуктивність 18 2.2. Удосконалення процесу підготовки майстрів хореографів 23 2.3. Оптимізація спортивного тренування в спортивному бальному танці 31 Висновки 36 Список використаних джерел 38

Висновок

1. Визначено, що бальні танці мають два аспекти – с одного боку, це соціальні танці, з іншого – це спортивні танці. Спортивні бальні танці доволі різноманітні – велика кількість їх видів, та рівнева система (від Резникова З.). Бальні танці поділяються на дві частини: Європейська та Латиноамериканська, які відрізняються не лише ритмами і композицією, але і психологічними темпами.

2. Встановлено, що сучасний спортивний танець – це явище, яке поєднується з широким аспектом понять, які стосуються спорту, мистецтва і цілого ряду наук, таких як педагогіка, психологія, естетика, етика, соціологія, філософія.

3. Визначено, що основними видами підготовки спортсменів бальників є: фізична підготовка (загальна, спеціальна, хореографічна), технічна, музична, психологічна підготовка (виховання морально-вольових та інтелектуальних якостей, естетичне виховання, психологічна підготовка в процесі тренування та до змагань).

4. Встановлено, що в бальній хореографії “тактика” визначає методи, шляхи, засоби, форми, які найбільше відповідають конкретним обставинам і забезпечують стратегічний успіх в досягненні мети.

5. Визначено та обґрунтовано складові спеціальної працездатності спортсменів бальників в рівень розвитку функціональних можливостей організму та рівень сформованості різноманітних рухових навичок.

6. Встановлено, що шляхами покращення спеціальної працездатності спортсменів в спортивних бальних танці є:

• Відпрацювання точності всіх рухів і танцювальних елементів, виключення зайвих рухів.

• Збільшення швидкості на поворотах, обертах.

• Збільшення амплітуди, розтяжки на всіх позах, повільних рухах

• Виконання композиції на фізичному максимумі додавши артистичну окраску, елементи гри під час взаємовідносин і роботу з глядачами

• Відпрацьовування основних фігур, стійкості поз, поворотів, фрагментів схем.

• Тренувальне заняття на взаємодію партнерів.

• Тренувальні заняття які спрямовані на технічну підготовку.

• Тренувальне заняття які спрямовані на фізичну підготовку (сила, витривалість).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?