Курсова робота «Автоматизоване робоче місце аптекаря (розрахункова курсова робота)», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 11.04.2011 13:28 · від 3OPOACTP · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 4 2. Обґрунтування вибору мови програмування 5 3. Додаткові пояснення програмного коду 6 4. Висновки 7 5. Список використаної літератури 8 6. Додаток а (керівництво користувача) 9 7. Додаток б (робоча струтура програми) 14 8. Додаток в (програмний код) 16

Висновок

В ході виконання курсової роботи було виконано наступні етапи:

1. Проаналізовано сферу використання програмного забезпечення;

2. Створено робочу структуру даних;

3. Розроблено інтерфейс користувача;

4. Реалізація поставленої задачі засобами мови С++;

В результаті пройдених етапів було написано програму «Довідник медичних засобів» об'єктно-орієнтованою мовою програмування С++.

Проаналізувавши роботу програмного забезпечення, можна зробити висновок, що програма працює правильно, отримані результати відповідають дійсності, а сама розробка виконувалась з дотриманням об’єктно-орієнтованих принципів. В цілому поставлена задача виконана і курсова робота розкрита в повній мірі.

Всі дані зберігаються в базі даних (бінарна: Dase.dat). За рахунок того, що в програмі передбачена можливість редагування бази даних, цей програмний продукт дуже зручний у використовуванні і не застаріє з часом. Для того, щоб відновити програму достатньо змінити її базу даних і внести потрібні користувачу зміни і записи.

Коментар модератора

40 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?