Реферат «Інформаційні системи податкового обліку. Система «Інфо-Бухгалтер», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 09.04.2011 17:24 · від 3OPOACTP · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Інформаційні системи обліку. Характеристика програмного забезпечення автоматизованих інформаційних систем (АІС) обліку 2. Методика ведення податкового обліку в системі “Бест-Про” 3. Шляхи удосконалення інформаційних систем податкової діяльності. Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, для розвитку АІАС необхідно передбачити у міських та районних ДПІ організування функціональної підсистеми збирання даних, що надходить від підприємств, які стоять на податковому обліку, їх належну формалізацію, опрацювання та зберігання. У межах інформаційно- функціональних підсистем можуть бути сформовані такі програмні елементи інформаційних підсистем за міжрайонним та обласним рівнем: нарахування платежів згідно з документами підприємств-платників податків; облік платіжних документів, що надходять від банків; дані з основних рахунків по платежах; облік платежів з податку на додану вартість; дані проведення реструктуризації та надання відстрочок (розстрочок) підприємствам-платникам податків; надходження платежів до бюджетів і цільових фондів без наявної сплати (векселі/взаємозаліки).

За міжобласним і центральним рівнем: надходження до бюджетів прямих і непрямих податків; ресурсні і неподаткові платежі; оподаткування доходів фізичних осіб; документальні перевірки юридичних осіб та суб’єктів підприємництва; оподаткування нерезидентів; податкова звітність; примусове стягнення платежів; фінансові санкції; фінансовий та бухгалтерський облік; облік кадрів, спеціальної роботи, захист податкової інформації.

На центральному рівні автоматизованої інформаційно-аналітичної системи передбачається існування інформаційних зв’язків між АІАС та інформаційними системами, які тісно пов’язані з податковою службою у функціональній діяльності. Такими установами є Національний банк України, Міністерство статистики України, Митний Комітет України, Генеральна прокуратура України, Служба безпеки України тощо.

Наприклад, існують інформаційні зв’язки між податковою службою та: 1) Національним банком України стосовно: відкриття та закриття рахунків в установах банків; формування реєстру розрахункових документів у випадку сплати податків до бюджету та повернення надмірно сплачених сум; порядок замовлення розрахункових документів та формування реквізитів у випадку сплати платежів до бюджету; здійснення разових грошових операцій у великих розмірах. 2) Міністерством статистики України: ведення ЄДРПОУ; ведення банку даних засновників. 3) Митним комітетом України: ведення вантажних митних декларацій; сплати сум акцизного збору і ПДВ; анулювання вантажних митних декларацій; порушення бартерних угод; проведення розрахунків з експортно-імпортних операцій; наявність пільг із сплати ПДВ, ввізного мита, акцизного збору.

Підрозділи центрального апарату органів податкової служби України надсилають до підпорядкованих підрозділів податкової служби (ДПІ), законодавчі акти, нормативні документи та інструктивно-методичну документацію, необхідну для їх повсякденної діяльності. Накази та розпорядження ДПА України надходять до міжрайонних ДПІ через обласні підрозділи зв’язку, де здійснюється відповідне опрацювання зазначених вище документів. Організаційна структура збереження інформаційних даних може змінюватися кожного року, при змінах у системі оподаткування.

Коментар модератора

робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?