Дипломна робота «Формування міжнародної фінансової політики підприємства», 2010 рік

З предмету ЗЕД · додано 08.04.2011 19:51 · від kseniya_www · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретична характеристика фінансової політики міжнародного підприємства 5 1.1. Управління активами в системі формування міжнародної фінансової політики 5 1.2. Формування інвестиційної політики міжнародного підприємства 11 1.3. Політика управління грошовими потоками та фінансовими ризиками 21 Розділ 2. Аналіз фінансової політики підприємства на матеріалах тов «монсанто україна» 35 2.1. Загальна характеристика підприємства на матеріалах ТОВ «Монсанто Україна» 35 2.2. Оцінка управління капіталом ТОВ «Монсанто Україна» 41 2.3. Формування фінансових результатів ТОВ «Монсанто Україна» 50 2.4. Оцінка ефективності фінансової політики підприємства 56 Розділ 3. Напрямки вдосконалення фінансової політики підприємства 62 3.1. Обґрунтування напрямків вдосконалення фінансової політики підприємства 62 3.2. Удосконалення фінансової політики підприємства шляхом створення фінансового капіталу 69 3.3. Розробка планових показників фінансової діяльності ТОВ «Монсанто Україна» 76 Висновки 82 Додатки 85 Література 101

Висновок

Міжнародна фінансова політика — це сукупність заходів, спрямованих на мобілізацію фінансових ресурсів, їх розподілення та використання яких вживають учасники міжнародних фінансових відносин, для виконання ними їхніх функцій.

Фінансова політика складається з таких найважливіших компонентів:

- управління капіталом;

- управління інвестиціями та

- управління грошовими потоками

В даній дипломній роботі ми розглянули вплив на підприємство всіх цих компонентів.

Аналіз провозиться на базі діяльності ТОВ «Монсанто». В результаті аналізу встановлено, що темп приросту вартості капіталу за останній рік є більшим темпа приросту оборотів, власного капіталу та прибутку. Це свідчить про те, що підприємство використовує для формування активів залучений капітал, це є негативним фактором в умовах фінансової кризи країни.

Аналіз капіталу показав, що необоротні активи становлять на початок 2010 року 3,0 % активів підприємства, що становить 3389 тис.грн. Оборотні активи становлять на початок 2010 року 96,9 % активів підприємства, що становить 107954 тис.грн.

Аналіз фінансових результатів показав, що доходи підприємства складають в 2009 році 161383,4 тис.грн, витрати 153810,4 тис.грн. Таким чином чистий прибуток в 2009 році склав 5679,7 тис.грн. За останній рік чистий прибуток підприємства збільшився на 21457,7 тис.грн., а у порівнянні із показником за 2007 рік - збільшився на 1651,7 тис.грн., що є позитивним фактором і свідчить про покращення ефективності діяльності підприємства.

Для оцінки ефективності використання ресурсів в роботі проаналізовано показники ліквідності та фінансового стану. Так показники ліквідності є низькими, про це свідчить коефіцієнт покриття, який становить на початок 2010 року 0,9.

Коефіцієнт фінансової стійкості становить на початок 2010 року 0,03. Даний показник є дуже низьким.

В роботі було проаналізовано структуру витрат підприємства із метою визначення неефективного використання коштів. Встановлено, що підприємство витрачає значні кошти на проведення ділових переговорів із материнської компанію. На відрядження витрачається значна частина коштів, яка не є оправданою в умовах сучасних передових технологій.

Сьогодні ділові переговори можна проводити із різним кутком світу не виходячи за межі офісу. Для цього необхідне обладнання на суму 35 тис.грн.

Звичайно, що підприємство не зможе скоротити всі витрати на відрядження, але принаймні 10% даних витрат можна скоротити за рахунок обмеження у виїздах.

Іншими неоправданими перевитратами є збільшення витрат на доставку товарів. Адміністрація підприємства зауважила відсутність контролю за постійним витрачанням палива в автомобілях, що здійснюють поставку. Тому прийнято рішення установити бортові комп’ютери на весь транспорт. Виробник дає гарантію економії до 20% пального. Для розрахунків ефекту ми розглянемо показник в 10% економії паливних витрат, із врахуванням всіх факторів ризику інвестиції. Це складає порядка 530 тис.грн. витрат.

Таким чином ефект від вровадження становить порядка 1400 тис.грн в 2010 році.

Окрім економічних заходів запропоновано удосконалити фінансову політику по управлінню цінними паперами, встановлено, що підприємству вигідніше вкладати вільні грошові кошти в цінні папери, крім того, підприємство може вкладати кошти в будівництво, що принесе значно більші прибутки підприємству.

Із врахуванням пропозиції встановлено, що прибуток звичайної діяльності складе в 2010 році 8854,2 тис.грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали