Курсова робота «Розробка бізнес-плану на прикладі аб брокбізнесбанк», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 08.04.2011 18:11 · від Valery · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Опис проекту 4 2. План маркетингової діяльності 9 3. Виробничий план 12 4. Організаційний план 14 5. План по ризикам 18 6. Фінансовий план 20 Висновки 27 Список використаної літератури 28 Додатки 29

Висновок

У даному курсовому проекті була проведена робота по розробці бізнес-плану для впровадження нової банківської послуги «Заробітна плата» в систему АБ «БРОКБІЗНЕСБАНК».

Були проведені розрахунки та визначена доцільність прийняття рішення про розробку та реалізацію проекту «Заробітна плата». Під час виконання роботи були проведені: оцінка привабливості даної підприємницької ідеї, були вибрані та обґрунтовані стратегії діяльності банку, визначені концепції його розвитку в період реалізації підприємницької ідеї, оцінена кон’юнктура даного ринку та рівень конкуренції, визначений ступінь можливого ризику, був проведений прогноз та розрахунки очікуваних результатів реалізації плану в наступні п’ять років.

Відкриття та надання такої послуги є дісно доцільним, адже в подальшому банк може запропонувати проект «Заробітна плата» й іншим організаціям, до того ж у АБ «БРОКБІЗНЕСБАНК» кращі умови надання такої послуги, в порівнянні з основними його конкурентами, що мають схожі проекти.

Маркетингова політика банку буде спрямована на стимулювання більшого споживання послуг, заохочення працівників, що не користувалися раніше цим банківським продуктом, до їх випробовування, а також для залучення нових клієнтів АБ «БРОКБІЗНЕСБАНК».

Були розраховані основні економічні показники, побудована точка беззбитковості, що засвідчило ефективність та прибутковість даного плану. Аналізуючи розрахунки, можна побачити, що даний бізнес-план є прибутковим та перспективним, пропозиція «Заробітна плата» – рентабельна, строк окупаємості – близько 2 років, що дасть можливість при досить невисоких витратах отримати задовільні фінансові результати.

Таким чином, можна сказати, що ціль даного курсового проекту була досягнена.

Роблячи висновок проведеної роботи, слід зауважити, що завдяки правильній розробці бізнес-плану можна досягти високих фінансових результатів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення