Реферат «Фінансова система і фінансова політика», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 06.04.2011 15:14 · від Таня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Необхідність, сутність і функції фінансів. Фінансова система. 2. Бюджетна система. Бюджетний дефіцит і державний борг. 3. Система оподаткування. Податкова політика. 4. Фіксальна політика держави та її вплив на стан національної економіки.

Висновок

Фіксальна політика є особливою формою економічної політики, що реалізується завдяки змінам, внесеним урядом у розміри і умови оподаткування, а також в обсяги, структуру і порядок здійснення державних видатків. Її матеріальною основою є значні фінансові ресурси, що акумулюються державою, а потім перерозподіляються через державний бюджет.

Фіксальна політика містить у собі два головних компоненти: дискреційну фіксальну політику і політику вбудованих стабілізаторів.

Вбудовані стабілізатори – економічні механізми, що автоматчно реагують на зміну економічного становища без необхідності прийняття будь-яких спеціальних заходів з боку уряду. До вбудованих стабілізаторів відносяться: зміна податкових надходжень при використанні прогресивної системи оподаткування; система витрат по безробіттю, соціальних витрат тощо.

Слід зазначити, що вбудовані стабілізатори не здатні повністю скоригувати небажані кон’юктурні зміни. Вони лише обмежують амплітуду і тривалість економічних коливань. Для коригування інфляції чи спаду значних масштабів потрібні дискреційні заходи з боку виконавчої на законодавчої влади.

Коментар модератора

11 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?