Курсова робота «Встановлення абсолютної монархії в Росії. Реформи Петра І», 2009 рік

З предмету Історія · додано 05.04.2011 21:22 · від опаа · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Встановелння абсолютної монархії в росії Перехід від станово-представницької до абсолютної монархії в Росії Розділ 2. Причини, суть і проведення реформ петра і 2.1. Історичні умови і передумови реформ Петра І 2.2. Військова реформа 2.3. Фінансова реформа 2.4. Реформа державного апарату 2.5. Місцеве управління. Губернські реформи 2.6. Контрольні органи 2.7. Церковна реформа. Реформи в області культури і побуту 2.8. Правові реформи Висновки Список використаної літератури

Висновок

Кінець XVII - перша половина XVIII століть – час, який є важливою гранню в історії феодальної Росії. У цей період були проведені різні перетворення, які залишили глибокий слід, перш за все тим, що вони охоплювали найрізноманітніші сфери життя країни: економіку і науку, побут і зовнішню політику, державний лад, церковні справи і мистецтво. Здійснення перетворень пов'язане з діяльністю Петра I. Він провів ряд реформ, які торкнулися буквально всіх сторін життя російської держави і російського народу.

Головним підсумком реформ Петра I було затвердження абсолютизму в Росії. Реформа державного апарату в першій чверті XVIII ст. завершила процес становлення абсолютизму, що почався ще в XVII ст., – необмеженій владі царя, що спирається на дворянство і зростаючий клас торгівельної і мануфактурної буржуазії, при повному безправ'ї народу. Посилення державного апарату в центрі і на місцях було обумовлено потужними антифеодальними рухами другої половини XVII – початок XVIII ст., завданнями зміцнення армії, подолання економічної і культурної відсталості країни.

За правління Петра I Росія зробила значний крок розвитку, але повністю здолати відсталість не змогла. Тоді як в розвинених європейських країнах (Англія, Нідерланди) розвивалися буржуазні стосунки, в Росії все ще зберігалося кріпацтво.

Коментар модератора

32 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?