Курсова робота «Оцінка екологічної безпеки території Радивилівського району та виявлення факторів ризику», 2010 рік

З предмету Екологія · додано 05.04.2011 21:17 · від Дана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. Характеристика природних умов Радивилівського району. 1.1. Відомості про Радивилівський район та фізико – географічні умови розташування 1.2. Кліматичні умови 1.3. Характеристика ґрунтового покриву 1.4. Гідрологічні т а гідрографічні характеристики водних об’єктів території Розділ II. Характеристика господарсько – виробничого комплексу території Розділ III. Характеристика потенційних екологічних небезпек території та визначення факторів екологічного ризику 3.1. Ідентифікація факторів екологічного ризику природного характеру 3.2. Ідентифікація факторів екологічного ризику техногенного характеру Розділ IV. Прогнозування наслідків викиду небезпечних хімічних речовин при аваріях на промислових об’єктах. 4.1. Довгострокове (оперативне) прогнозування 4.2. Аварійне прогнозування Розділ V. Оцінка екологічної безпеки промислового виробництва на локальному рівні. 5.1. Оцінка потенційної небезпеки промислового об’єкта в умовах нормальної експлуатації 5.2. Оцінка ступеня перевищення рівня шкідливої дії підприємства над нормативними показниками 5.3. Оцінка реципієнтів шкідливої дії в межах прилеглих територій 5.4. Інтегральний показник екологічної небезпеки підприємства Розділ VI. Оцінка екологічної безпеки території на основі аналізу балансу кисню Висновки Список використаної літератури

Висновок

В даній курсовій роботі було проведено оцінку екологічної безпеки Радивилівського району та виявлено фактори ризику.

Радивилівський район розташований у південно-західній частині Рівненської області. Межує на заході з Волинською, на півдні – з Львівською, на сході – з Тернопільською областями, на півночі – з Дубенським районом Рівненської області. За адміністративним поділом до нього входить 73 населених пункти.

Радивилів – місто районного значення, розташоване на правому березі річки Слонівки, притоки р. Стир.

Більша частина розорана. Ліси і лісо вкриті площі займають 14,1 тис. га, що складає 18,9% території.

Територія Радивилівського району розташована в межах Волинської височини, Малого Полісся, а крайня південна частина - у межах Подільської височини.

Промисловість району представлена восьма підприємствами здебільшого харчової промисловості.

На території даного району поширені надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру.

До надзвичайних ситуацій природного характеру, які найбільш поширені на території даного району можна віднести метеорологічні. Так як даний регіон потерпає від сильних вітрів та злив.

З проведених в даній курсовій роботі розрахунків стосовно оцінки екологічної безпеки території на основі аналізу балансу кисню, варто відмітити, що екологічна рівновага на даній території не збережена.

Також на території даного району розміщені підприємства з високим ступенем прийнятного ризику. Проте більша частина підприємств відноситься до таких, які мають середній або незначний ступінь ризику.

Коментар модератора

42 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?