Реферат «Математика в економіці», 2008 рік

З предмету Математика · додано 05.04.2011 17:22 · від Ігор · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-4 Розділ 1. Сучасне життя – економічна школа 5 1.1. Характеристика економічних задач шкільного курсу 5 1.2. Роль податків в житті сучасника 6-7 Розділ 2. Основні економічні характеристики підприємства 8 2.1. Продуктивність праці 8 2.2. Граничні витрати 8 2.3. Співвідношення між середнім та граничним прибутком 9-11 Розділ 3. Економічні задачі в сучасній школі 12-16 Розділ 4. Використання простих відсотків у фінансових операціях 17-25 Висновок 26-27 Літераа 28

Висновок

Сучасна людина повинна вміти аналізувати життєві фінансові проблеми і ситуації, встановлювати системні зв’язки, виявляти проблеми, знаходити способи їх розв’язування, прогнозувати події. Сьогодні учень і доросла людина постійно чують розмови про інвестиції, позики, кредити, фонди. Сучасне життя є своєрідною економічною школою. І людині слід бути обізнаною з названими вище поняттями, розуміти, як вигідніше дати чи взяти гроші під відсоток, на який термін треба вкласти гроші, щоб їх сума значно збільшилася, у який банк вигідніше вкласти гроші.

Оскільки обчислення простих відсотків є базовим і використовується у фінансових операціях найчастіше, то саме простим відсоткам приділено основну увагу в роботі.

Означення основних понять, а також основні формули і залежності, що будуть використовуватися під час розв’язування задач, пропонуються у вигляді таблиці. Але наведений понятійний апарат і зв’язки між введеними поняттями – це довідковий матеріал, не призначений для запам’ятовування.

Математичні задачі з економічним змістом – це засіб ознайомлення із застосуванням математичних понять і методів у економіці та розкриття можливостей математики в економічній і фінансовій теоріях. Під час розв’язування цих задач можна ознайомитися з такими важливими фінансовими категоріями, як податки, банківські розрахунки, доходи, витрати, прибуток, собівартість, продуктивність праці.

Математичні та економічні знання, вміння їх використовувати на практиці необхідні людям різних професій: будівельнику та продавцю, повару та агроному, вчителю та інженеру, а особливо – економісту. Форми та методи економічного виховання в процесі навчання математики можуть бути різними. Це розв’язування математичних задач з економічним змістом, економічних і виробничих задач, зв’язок матеріалу, що вивчається, з відповідними економічними фактами, виробництвом, економічна оцінка ефективності розвитку виробництва, творчі та наукові роботи, екскурсії на підприємства, ознайомлення з роботою банків.

Матеріали роботи можна також використати для індивідуальної роботи, факультативних і гурткових занять.

Розв’язування економічних задач сприятиме здійсненню міжпредметних зв’язків та зв’язку навчання з практичною діяльністю людини, ознайомленню з суттю часто вживаних економічних понять і зв’язків між ними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?