Курсова робота «Стан і перспективи італійського туризму в Україні», 2006 рік

З предмету Туризм · додано 04.04.2011 21:26 · від жора · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Етногенний туризм в україні і світі 5 1.1. Сутність етногенного туризму 5 1.2. Етногенний туризм в світі 6 1.3. Проблеми етногенного туризму в Україні 7 Розділ 2. Італійців києві 10 2.1. Поява італійців в Києві 10 2.2. Внесок італійців Києва в культуру, освіту, тощо 10 2.3. Італійська архітектура в Києві 12 2.4. Культура італійців в сучасному Києві 19 РОЗДІЛ 3. сучасний стан "італійського" туризму 22 Висновки 28 Список використаної літератури 30

Висновок

Отже, з вищесказаного можна зробити наступні висновки:

Етногенний туризм - це вид туризму, пов'язаний з відвідуванням родичів або місць народження батьків або своїх предків, він займає важливе місце в міжнародному туризмі. У цьому вкрай своєрідному виді туризму за останні роки відбуваються певні структурні зміни, що міняють його характер.

Етногенні тури містять у собі знайомство з побутом і укладом життя предків, відвідування житла і культових споруджень, можливу участь у фольклорних обрядах, барвисті фольклорні шоу.

Для конкретних груп населення етногенний туризм - це туризм для певного покоління, у пам'яті якого зберігається ореол батьківщини, у наступних поколінь ностальгічні почуття пропадають, а нащадки змушених переселенців, емігрантів асимілюються з місцевим населенням і тому проблеми і потреби в етногенному туризмі не виникає.

Україна має завидний потенціал в області етногенного туризму. Грамотно його використовувати заважає застарілий підхід до цієї сфери.

Представники італійсько народу залишили помітний слід в історії нашої держави не лише в Києві. І попит на етногенний туризм нині надзвичайно великий.

Чимало італійців на рубежі XIX-ХХ століть часом шукали кращого життя вдалині від батьківщини. Чимало італійців можна було зустріти й у Києві.

Серед італійської діаспори в Києві були як бідняки, гнані нестатком, так і успішна, заможна публіка.

Вони першенствували в тих сферах, у яких опиралися на багатовікові традиції: в музиці, ліпленні й зодчестві, в художніх роботах з каменю, вносячи свій слід в архітектуру й скульптуру Києва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?