Курсова робота «Макроекономічна нестабільність: безробіття та інфляція.», 2006 рік

З предмету Макроекономіка · додано 29.01.2007 19:01 · від Avisma · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Вступ 1. Основні індикатори нестабільності 2. Безробіття 2.1. Класичний підхід 2.2. Кейнсіанський підхід 2.3. Основні види безробіття 3. Закон Оукена 3.1. Економічні і соціальні наслідки кон’юнктурного безробіття 3.2. Принципи соціального захисту 4. Крива Філліпса 5. Втрати від безробіття та його причини 5.1. Соціально-економічні втрати від безробіття 5.2. Втрати і пошук роботи 5.3. Рівень безробіття у різних країнах 5.4. Державна політика зниження природної норми безробіття 5.5. Зайнятість і безробіття у вітчизняній економіці 6. Інфляція 6.1. Причини інфляції 6.2. Види інфляції 6.3. Причини інфляції попиту 6.4. Інфляційний та дефляційний розрив 6.5. Наслідки інфляції 6.6. Суть і види інфляції 7. Індексація та дезінфляція 7.1. Особливості інфляції у країнах з перехідною економікою 7.2. Причини розвитку гіперінфляції в Україні та шляхи її подолання 8. Допомога по безробіттю 9. Кар’єра - це непогано Висновки Перелік посилань

Висновок

Отже при стійких темпах інфляції існує максимальний бюджетний дефіцит, який фінансується за допомогою друкування грошей. Уряд може тимчасово фінансувати дефіцит вищий за ІТ, але за рахунок прискорення інфляції, замість збереження її стабільного темпу. Якщо уряд намагається довгий час фінансувати більший, ніж ІТ, дефіцит бюджету, це призводить до гіперінфляції. Для недопущення інфляції уряд країни розробляє антиінфляційну стратегію, основними складовими якої є: ефективна монетарна політика, впорядкування державних фінансів і скорочення дефіциту державного бюджету, раціоналізація структури національної економіки та зовнішньоекономічної діяльності. Ефективна монетарна політика передбачає щорічний приріст грошової маси темпом, який не надто перевищує темп зростання національного продукту. Впорядкування державних фінансів означає поступове скорочення бюджетного дефіциту з перспективою його певної ліквідації.

Уряди намагаються знизити природну норму безробіття шляхом зменшення о і структурного безробіття. Державні служби зайнятості поширюють інформацію про вільні робочі місця, щоб полегшити пошук роботи тим, хто її потребує. Державні програми з професійної підготовки сприяють переходові працівників галузей в економіці у прогресивні. Для пом’якшення економічних наслідків безробіття в розвинутих країнах діє система страхування на випадок безробіття. У країнах, що розвиваються, одним з найважливіших напрямів державної політики щодо скорочення безробіття є стимулювання зниження народжуваності та використання трудомістких технологій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення