Курсова робота «Бібліографічна діяльність як об’єкт інформаційних відносин», 2010 рік

З предмету Право · додано 03.04.2011 19:40 · від Марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Бібліографічна діяльність як об’єкт інформаційних відносин 4 1.1. Об'єкти і суб'єкти правовідносин інституту бібліотечної справи 5 1.2. Права громадян і інших суб'єктів в області бібліотечної справи. Право громадян на бібліотечне обслуговування 6 1.3. Обов'язки держави в області бібліотечної справи 9 1.4. Особливі умови збереження і використання культурного надбання народу України в області бібліотечної справи 11 1.5. Організація взаємодії бібліотек 13 1.6. Економічні аспекти бібліотечної справи 14 1.7. Авторське право в діяльності бібліотек 15 Розділ 2. Правове регулювання інформаційних стосунків в області архівів. Особливості інформаційних правовідносин, що виникають при формуванні архівів, поширенні і споживанні архівної інформації 17 2.1. Об'єкти і суб'єкти правовідносин в області архівної справи і архівів 18 2.2. Державне управління архівною справою в Україні 21 2.3. Зберігання, комплектування і облік архівних фондів 23 2.4. Порядок доступу до Архівних фондів і використання архівних документів 24 2.5. Міжнародна співпраця в області архівної справи 26 Висновки 27 Бібліографія 28

Висновок

Посилення інформаційної функції бібліотек здійснюється всебічним розкриттям її фондів, забезпеченням вільного доступу до інформаційних pecypciв бібліотеки, інших бібліотек, інформаційних центрів, використанням бібліотекою світового інформаційного простору. У своїй інформаційній діяльності бібліотека ставить такі завдання: інформаційне забезпечення соціально-економічної, соціокультурної діяльності держави; забезпечення якісного ведення системи каталогів i картотек, електронного каталогу, внесення ретроспекції; забезпечення координаційної функції в корпоративній каталогізації на рівні регіонів, створенні електронних зведених каталогів, картотек статей; формування інформаційної бази у сфері культури, збір неопублікованих документів у галузі культури; формування інформаційної культури та грамотності користувачів; розширення інформаційної роботи для різних груп, у тому числі для органів влади. Підвищенню рівня інформаційної діяльності буде сприяти постійне відслідковування, аналіз та прогнозування інформаційних потреб користувачів, які представляють різні галузі народного господарства i управління, науки, культури, освіти, інші галузі знань i сфери діяльності, а також аналіз інформаційних ресурсів інших бібліотек регіонів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?