Курсова робота «Наративні особливості в романі Г. Бічер-Стоу «Хатина дядька Тома»», 2007 рік

З предмету Література · додано 03.04.2011 14:01 · від Юра · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Біографія письменниці та історичні передумови створення роману «Хатина дядька Тома» 5 1.1. Біографія Г. Бічер-Стоу 5 1.2. Історичні передумови створення антирабовласьницьких романів Г. Бічер-Стоу 10 2. Наративні особливості роману «Хатина дядька Тома» 15 Висновок 25 Список використаної літератури 26

Висновок

Проведений аналіз образів героїв показав, що свої особливості мав кожний персонаж і образи героїв найповніше відображають ситуацію в суспільстві того часу і появу перших антирабовласницьких рухів.

Антирабовласницький рух не ставив собі за мету знищити рабовласницьку систему революційними методами. Лише окремі представники вважали, що необхідна революційна боротьба і озброєні повстання. Хоча все таки все вилилося в важку кровопролитну війну. Проте основна ціль даної війни була досягнута – негри зробилися вільними від знущань і утискань «Білих» і перестали бути рабами.

У «Хатині дядька Тома» Г. Бічер-Стоу розкриті характери негрів, які були непокірними, кожний з яких по-своєму повстає проти рабства. Головним героєм роману є негр Том. Він все своє життя не проявляв активних дії і не боровся за свободу, але коли Тома змусили переступити його християнські погляди і проявити силу до таких же рабів як і він, саме тоді він вперше вголос сказав слово «ні». Ця відмова призводить Тома до загибелі і одночасно дає йому духовну свободу. Велич і шляхетність Тома проявляється в усіх його вчинках, у любові до людей, у самовідданості, коли рятуючи життя Єви, він ризикує собою.

Ми бачимо незламність характеру Тома також на багатьох інших прикладах. Головна ціль роману Бічер-Стоу зробити негрів показати що негри теж люди і вони мають гідність і силу духу і достойні того щоб бути вільними. Мужня смерть Тома зображена в романі як його перемога і моральне визволення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?