Курсова робота «Визначення ціни на промислову продукцію з орієнтацією на попит», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 01.04.2011 17:10 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Визначення ціни на промислову продукцію з орієнтацією на попит 4 1.1. Сутність і особливості ціноутворення на промисловому ринку 4 1.2. Стратегія ціноутворення 9 1.3. Методика визначення ціни на промислову продукцію з орієнтацією на попит 11 2. Дослідження сучасного і майбутнього стану діяльності підприємства на ринку 14 2.1. Характеристика об'єкта дослідження і аналіз асортименту продукції (товарів, послуг) ТОВ «Пласт-Фасон» 14 2.2. Маркетингові дослідження іміджу підприємства 20 3. Розробка плану рекламної та виставкової діяльності підприємства 30 3.1. Розробка плану рекламної діяльності підприємства 30 3.2. Розробка плану виставкової діяльності підприємства 33 Висновки 36 Перелік посилань 37

Висновок

Після проведення аналізу діяльності ТОВ «Пласт-Фасон» ми отримали наступні результати:

─ підприємство ТОВ «Пласт-Фасон» має недостатню фінансову стійкість. Про це свідчить те, що підприємство знаходиться в зоні збитків.

─ на підставі здійснення анкетування клієнтів можна зробити висновки про те, що підприємству слід розширити асортимент як основної продукції, так і додаткових послуг. Слід також звернути увагу на розташування фірмових магазинів, їх оформлення та інтер'єр. Добру оцінку отримала якість продукції, однак надалі потрібно її покращувати. Те ж саме можна сказати і про рівень обслуговування клієнтів. Високо оцінили і рівень цін порівняно з конкурентами. Отже, ТОВ «Пласт-Фасон» потрібно врахувати результати анкетування і докласти зусиль для покращення свого іміджу.

─ для просування продукції на ринку підприємство використовує рекламу в газетах. Загальна сума витрат на рекламу складає 1440 грн.

─ з покращенням фінансового стану та розширенням асортименту підприємству варто було б брати участь у спеціалізованих виставках, продажах, що дозволило б одночасно рекламувати свою продукцію і підприємство в цілому та здійснювати реалізацію товарів.

На даний момент участь у виставках є недоцільною, так як підприємство не має для цього достатньо коштів.

Отже, ТОВ «Пласт- Фасон» має незадовільний фінансовий стан, який пояснюється тим, що нещодавно воно пережило фінансову кризу і знаходиться в зоні збитків. Значну роль при виході з кризи матиме реакція підприємства на результати анкетування клієнтів ( до покращення іміджу) і планування рекламної діяльності по просуванню своєї продукції на ринок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?