Реферат «Економічна ефективність спеціалізації сільськогосподарського виробництва», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 31.03.2011 23:21 · від Татьяна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Наукові основи спеціалізації сільськогосподарського виробництва 5 1.1. Суть, фактори і форми спеціалізації сільського господарства 5 1.2. Виробничі типи сільськогосподарських підприємств 10 1.3. Методика визначення спеціалізації сільськогосподарських підприємств 14 ІІ. Сучасний стан і економічна ефективність сільськогосподарського виробництва в умовах його спеціалізації 17 2.1. Виробничі ресурси ВП НУБіП України “Великоснітинське НДГ ім. О.В Музиченка» 17 2.2. Рівень спеціалізації і динаміка виробництва сільськогосподарської продукції 27 2.3. Економічна ефективність спеціалізації господарства з виробництва сільськогосподарської продукції 29 ІІІ. Шляхи поглиблення спеціалізації і підвищення економічної ефективності сільськогосподарського виробництва 33 3.1. Упровадження комплексної механізації і електрифікації виробництва сільськогосподарської продукції 33 3.2. Концентрація сільськогосподарського виробництва і переведення його на індустріальну основу 35 3.3. Поглиблення спеціалізації сільськогосподарського виробництва на базі міжгосподарської кооперації й агропромислової інтеграції 38 Висновки 41 Список використаних джерел 42

Висновок

Отже, спеціалізація — це складний економічний процес, що охоплює всі найважливіші боки економіки сільського виробництва. Тому при визначенні її економічної ефективності користуються системою показників, що відображають фактичний стан і розвиток на перспективу.

Проаналізувавши курсову роботу, можна стверджувати що у ВП НУБіП України «Великоснітинському НДГ ім.О.В. Музиченка». коефіцієнт спеціалізації за аналізовані роки особливих змін не зазнав, тобто підприємство не змінювало свою спеціалізацію. У 2007 році він становив 0,29, а у 2009 – 0,36, що на 24 % більше, ніж у 2007; господарство з середнім рівнем спеціалізації, молочного напрямку.

Загалом можна сказати, що підприємство є нерентабельним і неприбутковим.

Потрібно поглиблювати спеціалізацію сільськогосподарського виробництва на базі міжгосподарської кооперації й агропромислової інтеграції, оскільки міжгосподарська кооперація поглиблює спеціалізацію та посилює концентрацію виробництва, створює великі можливості для значного підвищення ефективності господарства, а агропромислова інтеграції піднімає на новий рівень техніку, технологію і організацію виробництва, сприяє вдосконаленню економічних зв'язків між інтегрованими підприємствами. Така взаємодія сприяє збільшенню виробництва сільськогосподарської продукції, поліпшенню її збереження в процесі транспортування, переробки і доведення до споживача.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?