Курсова робота «Класифікація персоналу», 2002 рік

З предмету Економіка праці · додано 30.03.2011 12:43 · від дмитро · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Класифікація персоналу. 2. Відбір персоналу: сутність, принципи та напрямки 3. Напрямки оцінки персоналу: сутність, види, функції та методи

Висновок

Із вище написаного, ми дізнались про те, які методи та засоби використовуються при відборі та оцінці персоналу. Але головною ціллю дослідження було виявити всі можливі шляхи досягнення кращої організації праці, для розвитку підприємства. Самі по собі методи оцінки та відбору персоналу не забезпечують найефективнішого досягнення поставленої цілі, бо вони лише вказують на професійні здібності, досвідченість, навики, працездатність, фізичні особливості людини та інше. Робітник, якого ми будемо наймати на роботу і, якого ми оцінюємо, працює в колективі, а не з машинами, механізмами чи технікою. Від того, які психологічні риси притаманні робітнику, залежить його робота в колективі. Якщо робітник є приємною людиною, то з ним і приємно працювати – виконувати спільну роботу (завдання). Якщо він є цікавою та різнобічно-розвинутою людиною, яка цікавиться навколишнім світом, проблемами особистого вдосконалення і підвищенням професійного рівня, то такий робітник буде цінним на підприємстві.

Тому при оцінці та відборі важливо використовувати не лише перераховані методи, а й з’ясувати психологічний портрет кандидата, варіанти його спілкування, налагодження стосунків з керівництвом, колегами, діловими партнерами. Через це, при відборі і оцінці повинні враховуватись такі дані:

1. Відповідне вбрання;

2. Доглянутий вигляд (охайність);

3. Проявлення розумової енергійності;

4. Вдалий гумор і здатність посміхатися;

5. Інтерес до дій роботодавця і повна увага до того, що він говорить;

6. Гордість за минулі досягнення;

7. Розуміння потреб роботодавця і бажання задовольнити їх;

8. Взаємоповага і наявність відповідних моральних цінностей;

9. Демонстрація нормальних ідей.

У керівників нового типу існує оригінальний, продиктований часом, перевірений досвідом спосіб відбору. Якщо на запитання “Чи не хотіли б Ви, щоб такий робітник працював у вашого конкурента?”, Ви відповідаєте “ні”, то сміливо можете брати цю людину на роботу. Сильний той конкурент, у якого висококваліфіковані кадри.

Виховання і навчання персоналу, який би влаштував Вас повністю, це довгий і трудомісткий процес. Хорошого робітника підготувати важко, але потім важко втримати. Вирішення однієї проблеми породжує іншу, а саме: керівник має створити ідеальні умови для як найкращого розвитку індивідуальних особливостей кожного працюючого, для досягнення кінцевої мети – отримання доходу.

Коментар модератора

25 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?