Курсова робота «Розробка системи управління об’єктом», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 30.03.2011 00:20 · від hadiandrey1986 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Обгрунтування доцільності створення фірми. 1.1. Опис підприємства і його продукту. 1.2. Розробка сценарію діяльності підприємства: 1.3. Аналіз зовнішнього середовища. 1.4. Аналіз внутрішнього середовища. 1.5. Місія підприємтсва 1.6. Перевірка цілей на екологію 2. Вибір типу структури об’єкта. 2.1. Вибір організаційної структури об’єкта. 2.2. Розробка інфраструктури об’єкта. 2.3. Розподіл функцій управління. 3. Критерії функціонування об’єкту. 3.1. Визначення та оцінка ризиків за видами діяльності. 3.2. Розрахунок мультиплікатора Кейнса. 4. Технологія управління об’єктом. 4.1. Розробка управлінських рішень. 4.2. Розробка оперативних засобів регулювання процесів об’єкта керівництва 4.3. Визначення методів управління. 4.4. Визначення важелів керівництва. 4.5. Розробка методів координації стратегії об’єкта. 4.6. Розробка елементів інформаційних технологій управління об’єктом. Висновки Література

Висновок

У цій курсовій роботі було дане обґрунтування доцільності створення підприємства з надання послуг по міжнародному перевезенню пасажирів ТОВ «В-П». Це підприємство знаходиться на початковій стадії розвитку.

У курсовій роботі були розподілені функції між лід та ко-менеджерами; був проведений аналіз внутрішнього та зовнішнього середовищ, який довів, що підприємство буде прибутковим. На підставі аналізу були розроблені цілі функціонування підприємства, а також його місія.

Місією підприємства ТОВ «В-П» є завоювання 30% ринку надання по-слуг з пасажирського перевезення за межі України.

Також у курсовій роботі визначені та була надана оцінка ризикам по видам діяльності та розрахований мультиплікатор Кейнса за 5 років, який підтвердив обрану стратегію. Розробка управлінських рішень дозволила визначити основні типи рішень та методи їх прийняття, а також оперативні засоби регулювання та методи управління. Відносно кожної цілі були розроблені важелі керування, які дозволять покращити процес управління.

Для регулювання стратегії та тактики функціонування об’єкту в курсовій роботі були розроблені методи координацію. Для забезпечення процесу управління було дано аналіз інформаційного забезпечення та перелік інформаційних матеріалів, які необхідні менеджерам різних рівнів керування.

Коментар модератора

35 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?