Курсова робота «Підвищення виконання норм виробітку водіїв автомобілів», 2010 рік

З предмету Економіка праці · додано 30.03.2011 00:11 · від hadiandrey1986 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Аналіз виконання норм виробітку водіїв автомобілів 2.Теоретичне обґрунтування напрямків підвищення норм виробітку водіїв автомобілів 3.Заходи з підвищення норм виробітку водіїв автомобілів 4.Організація оплати праці і преміювання водіїв автомобілів Висновки Список літератури

Висновок

В даному курсовому проекті ми розглянули такі питання:

- аналіз виконання норм виробітку;

- теоретичне обґрунтування напрямків підвищення трудових показників;

- заходи з підвищення трудових показників;

- організація плати і преміювання водіїв автомобілів.

В першому розділі при аналізі виконання норм виробітку ми визначили, що має місце перевищення фактичних затрат праці над нормативними на 20,6 %, допущеним водієм Гребенюком А.Б. та перевищення фактичних затрат праці над нормативними на 5,03 %, допущених водієм Соловіним Р.А., в цілому по сукупності перевищення допущене на 11,86 %.

На основі проведеного аналізу та отриманих розрахунків по трудовим показникам в другому розділі виконали теоретичне обґрунтування напрямків покращення цих показників.

В третьому розділі був виконаний розрахунок нормованого змінного завдання по автомобілю КамАЗ-5320, за яким цей автомобіль повинен виконати 7 їздок за зміну, при цьому нормативна тривалість зміни буде дорівнювати 8,45 год. Нормоване завдання в тоннах і тонно-кілометрах для даного автомобіля відповідно буде дорівнювати 42 т та 537,6 ткм.

В четвертому розділі даного проекту було розраховано заробітну плату водія автомобіля КамАЗ-5320 по різним системам оплати праці. За отриманими розрахунками встановили, що найбільш раціональним є використання системи оплати Еллінгхема, заробітна плата дорівнює 81,29 грн.

Коментар модератора

32 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?