Реферат «Освіта в Греції», 2010 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 29.03.2011 21:29 · від Ігор · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-6 1. Минуле і сучасне системи освіти 7-9 2. Система освіти в Греції. 10-20 3. Грецькі навчальні заклади. Електронна адреса 21-23 Висновок 24 Список літератури 25

Висновок

Греція розташована на півдні Балканського півострова, - єдина країна цього регіону, що є дійсним членом Європейського Союзу.

Аналізуючи систему освіти в Греції, можна сказати, що вона розвинена дуже добре на усіх рівнях, порівняно з Україною. Крім того, освітянська система цієї країни славиться ще й високою ефективністю, про що свідчать офіційні показники. Все це зумовлює гарний соціально-економічний розвиток Греції, адже життя будь-якої держави більшою мірою залежить від кваліфікованості та освіченості працівників, які в ній проживають та працюють. Варто також відмітити, що дуже добре розвинена система здобуття освіти іноземцями. В роботі представлені сайти навчальних закладів Греції, тож якщо у вас виникне бажання, вчіть грецьку мову і вперед за знаннями!

Цю країну можна відвідати просто подорожуючи, тут античні розвалини є сусідами із візантійськими фортецями, тут є православні храми, а є і мечеті. Тут кам'янистий пейзаж змінює хвойні ліси, а їм на зміну приходять апельсинові і пальмові гаї. Тут змагаються в красі підводний і підземний світ сотень печер, доступних для мандрівника. Характер греків близький українській людині. Греція - одна з тих країн, де до українців відносяться як до братів і друзів. Ви відчуєте себе тут бажаним гостем.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?