Реферат «Імідж менеджера», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 28.03.2011 23:06 · від Vyshkant · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Загальне уявлення про Менеджера 4 1.1. Поняття, функції менеджера 4 1.2. Сучасний керівник 4 2.Загальні характерні риси керівника 7 2.1. Особисті риси керівника 7 2.2. Портрет сучасного керівника 8 3.Загальне поняття про імідж 9 3.1. Імідж, типи іміджу 9 3.2. Іміджмейкери 9 3.3. Ваш імідж в очах громадськості 10 4.Характеристики іміджу 11 4.1. Стиль одягу 11 4.2. Манера говорити 11 4.3. Манера поведінки 12 4.4. Міміка та жести 12 4.5. Погляд 12 4.6. Прикраси 13 5.Вибір іміджу і турбота про нього 14 5.1. Як менеджеру вибрати свій імідж? 14 Висновок 18 Література 19

Висновок

Існує певний набір людських якостей, які були перераховані вище, що становить основу самого менеджера і його іміджу. Ці якості не завжди залежать від виробничого досвіду працівника, тому керівником людина може ставати у відносно ранньому віці.

На закінчення слід зупинитися на тих моментах, які визначають ефективність роботи менеджера.

Ряд із них залежить від нього самого і пов'язаний або з умінням керуючого організувати свою діяльність і діяльність підлеглих, або з його особистими характеристиками. Так, позитивно впливає на ефективність діяльності уміння її планувати, правильно визначати порядок важливості і терміновості справ, послідовність виконання операцій, кількість прийнятих рішень. На ефективність роботи менеджера впливає уміння використовувати можливості підлеглих, знання їх, віра в співробітників, здібність відверто з ними розмовляти, постановка самого себе перед своїми підлеглими.

Менеджер повинен усвідомлювати, що якщо він прагне до успіху, то не може працювати в ізоляції, коли контактує з третьою стороною у сфері бізнесу або стикається із суспільством в цілому. Загалом він повинен створити собі такий імідж, який би його ідеально влив у робоче середовище менеджера, без будь-яких розбіжностей і непорозумінь.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?