Курсова робота «Інформаційне забезпечення діяльності компанії ABBYY Software», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 24.03.2011 15:58 · від Lexxan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти інформаційного забезпечення діяльності підприємства 4 1.1. Сутність інформаційного забезпечення комерційної діяльності 4 1.2. Види інформації та інформаційної діяльності 9 1.3. Інформаційні системи 13 Розділ 2. Аналіз компанії ABBYY Software 18 2.1. Огляд компанії 18 2.2. Джерела отримання інформації 21 2.3. Особливості інформаційного забезпечення діяльності ABBYY Software 23 Розділ 3. Рекомендації щодо вдосконалення інформаційного забезпечення компанії ABBYY Software 27 Висновки 33 Список літератури 35

Висновок

В курсовій роботі було проведено дослідження системи інформаційного забезпечення комерційного підприємства. В процесі дослідження були визначені основні принципи та мета комерційної діяльності, сутність інформації з точки зору чинного законодавства та як економічної категорії. Також були подані основні характеристики економічної інформації, визначені види інформації та інформаційної діяльності.

Була подана детальна характеристика трьох основних типів інформації, яка використовується для управління підприємством, а саме комерційної, технічної, та оперативної. Окремо були розглянуті сутність таких понять як маркетингова інформація та її важливість для управління підприємством і інсайдерська інформація.

В роботі були розглянуті основні характеристики звичайної та інтегрованої системи інформаційного забезпечення менеджменту, сутність та властивості таких понять як інформаційна система, інформаційна технологія та їхній взаємозв’язок з загальною системою інформаційного забезпечення діяльності комерційного підприємства, а також їх місце у загальній організаційній структурі підприємства. Були детально розглянуті властивості інформаційної технології, її вплив на систему управління підприємством.

В якості прикладу був проведений аналіз системи інформаційного забезпечення компанії ABBYY Software, яка працює на ринку лінгвістичного програмного забезпечення та технологій оптичного розпізнавання документів, а також ринку професійного перекладу. Згідно методів та принципів, наведених у теоретичній частині роботи, були визначені основні аспекти діяльності компанії, охарактеризована система інформаційного забезпечення її діяльності, визначені джерела отримання управлінської інформації та даних про споживачів і конкурентів.

Крім того був проведений детальний аналіз одного з основних ринків, на яких працює компанія, а саме світового ринку машинного перекладу. Були визначені основні характерні риси цього ринк у і тенденції цього розвитку.

На підставі вищевикладеного були визначені специфічні особливості системи інформаційного забезпечення діяльності компанії ABBYY Software, а також основні проблеми, що притаманні цій системі. До таких проблем були віднесені необхідність роботи зі значними масивами інформації, громіздка територіальна структура компанії та велика кількість працівників, що працюють дистанційно, невідповідність якості машинного перекладу очікуванням клієнтів та посилення конкуренції з боку безкоштовних або умовно-безкоштовних програм-замінників.

На основі проведеного дослідження були розроблені рекомендації, покликані вирішити основні проблеми системи інформаційного забезпечення діяльності компанії. Основними рекомендаціями були використання нового програмного забезпечення, що більше відповідає специфіці діяльності компанії, а саме системи управління базами даних Microsoft Visual FoxPro та програми голосового зв’язку Skype, розширення співпраці з Інтернет сайтами, що надають послуги машинного перекладу, покращення взаємодії машинного і професійного перекладу в рамках одного проекту та розробці модифікацій існуючих програмних продуктів, які були б орієнтовані на мобільні телефони.

На нашу думку, виконання компанією ABBYY Software рекомендацій, запропонованих в роботі, значно покращить її становище і дозволить досягти значного успіху на ринку лінгвістичного програмного забезпечення та технологій оптичного розпізнавання документів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?