Реферат «Маркетингова політика на прикладі компанії АВК», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 23.03.2011 17:57 · від ірка · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Маркетингова товарна політика. 1.1. Характеристика товару 1.2. Місце товару в класифікаторові 1.3. Розробка товару 1.4. Життєвий цикл товару 1.5. Конкурентоспроможність продукції 2. Маркетингова цінова політика 2.1. Вибір типу ринку 2.2. Розрахунок базової ціни 2.3Визначення попиту на товар 2.4. Аналіз цін і товарів конкурентів 3. Маркетингова політика комунікацій 3.1. Рекламна діяльність 3.2. Методи стимулювання продажів 4. Маркетингова політика розподілу 4.1. Вид збуту і вирішення про структуру каналу 4.2. Рішення про управління каналом та рішення по проблемах руху товару Висновки Список використаної літератури

Висновок

У розвиненій ринковій економіці існує безліч типів підприємств, але ні на одному з них не можна обійтися без маркетингової служби. Хоча економісти виділяють різні шляхи підвищення ефективності фірми, необхідно концентрувати увагу саме на службі маркетингу, на тому як фахівці цього відділу допомагають підприємцеві підвищити ефективність, а отже, і прибутковість фірми.

Перш за все, маркетологи займаються дослідницькою роботою: дослідженням ринку, споживачів, товару, конкурентів. Деякі директори підприємств недооцінюють і навіть ігнорують дослідження маркетингу, що згодом прямим чином відбивається на фінансовому добробуті фірми. Хоча дослідження дорогі, не можна применшувати їх роль, тому що в майбутньому вони принесуть тільки прибуток: підприємство, особливо молоде, відчує себе упевненіше на новому грунті неосвоєного ринку. За допомогою досліджень можна вибрати найбільш оптимальний і прибутковий ринок, споживачів, спосіб реклами і т. д., і таким чином маркетингові дослідження підвищують прибутковість підприємства.

Маркетингова політика підприємства є логічним продовженням досліджень. Маркетинг супроводжує товар на всьому шляху процесу створення, визначення ціни, стратегії збуту і просування.Товарна політика маркетингу визначає оптимальні інструменти дії на новий товар, життєвий цикл товару, передбачає застарівання, що сприяє економії засобів і підвищенню ефективності.Цінова політика допомагає визначити дійсну ціну товару, виявити чинники, що впливають на зміну ціни, виробити стратегію зміни ціноутворення. Ця тактика не дає підприємцеві помилитися у визначенні ціни, а також завищити її, що в обох випадках могло б привести до банкрутства.Стратегія збуту товару впливає на визначення оптимального каналу збуту, його ширину і протяжність, вибору посередника і постачальника, вибору методу збуту, можливість створення власної торгової мережі, що як не можна краще впливає на економію засобів, в ринкових умовах, коли навіть щонайменша помилка карається конкурентом.Без тактики просування товару (реклама, ярмарки і ін.) не вижила б жодна фірма. Зараз, коли населення планети росте, збільшується кількість як продавців, так і покупців, виробникові і споживачеві все складніше стає відшукати один одного. Саме для полегшення цього завдання служить тактика просування.Український солодкий рай майже повністю відбувся. Українцеві варто тільки протягнути руку (правда, з грошима), щоб задовольнити свою найпримхливішу мрію. Для ділових людей подібна ситуація теж рай, тільки грошовий. Перспективи ринку виглядають непогано, особливо морозива, і інвестувати у нього буде вигідне.

Таким чином, на мій погляд, маркетинг, підвищуючи ефективність і прибутковість, є невід'ємною частиною політики підприємства.

Коментар модератора

19 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?