Курсова робота «Статистичне вивчення виробництва озимої пшениці», 2010 рік

З предмету Статистика · додано 23.03.2011 17:30 · від Тетяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Предмет, завдання і система показників статистики рослинництва 5 1.1. Предмет і завдання статистики рослинництва 5 1.2. Система показників статистики рослинництва 10 Розділ 2. Статистична оцінка варіації та аналіз форми розподілу 18 2.1. Характеристика центру розподілу 18 2.2. Статистична вивчення варіації та форми розподілу 37 2.3. Перевірка статистичної гіпотези про відповідність фактичного розподілу нормальному 46 Розділ 3. Статистичні методи вивчення взаємозв’язків у рослинництві 55. 3.1. Аналітичне групування 55 3.2. Проста кореляція 63 3.3. Множинна кореляція 74 3.4. Непараметричні показники щільності зв’язку 84 Висновки 90 Список використаної літератури 91

Висновок

Вирощування озимої пшениці є однією з найважливіших галузей сільського господарства.

З проведених аналітичних групувань можна зробити висновок, що варіація урожайності озимої пшениці становить 10,8%, варіація питомої ваги площі з підкормкою – 15,15%, а варіація енергетичної потужності на одного працівника – 32,8 %. Також ми обчислили середні величини та всі показники варіації.

В результаті проведення кореляційно - регресійного аналізу встановлено зв’язки між урожайністю озимої пшениці, питомої ваги площі з підкормкою та енергетичною потужністю на одного працівника.

Прямолінійна кореляція показала,що між урожайністю озимої пшениці та питомої ваги площі з підкормкою існує прямий щільний зв'язок, а між урожайністю озимої пшениці та енергетичною потужністю на одного працівника існує прямий слабкий зв'язок.

Множинна кореляція показала, що між всіма досліджуваними в кореляційно-регресійній моделі ознаками існує тісний зв'язок. Коефіцієнт множинної детермінації D = 43,8 % свідчить про те, що варіація урожайності льоноволокна на 43,8% зумовлюється двома факторами (питомою вагою площі з підкормкою та енергетичною потужністю на одного працівника) уведеними в кореляційну модель. Це означає, що вибрані фактори суттєво впливають на досліджуваний показник.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?