Курсова робота «Організація надання додаткових послуг спортивно-оздоровчого призначення», 2010 рік

З предмету Туризм · додано 22.03.2011 17:56 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-4 Розділ і. Теоретичні аспекти розвитку додаткових послуг спортивно-оздоровчого призначення 1.1. Характеристика додаткових послуг спортивно-оздоровчого призначення 5-8 1.2. Процес надання послуг спортивно-оздоровчого призначення в туристичних комплексах 8-15 1.3. Додаткові послуги та приміщення спортивно-оздоровчого призначення в туристичних комплексах 15-18 Розділ іі. Дослідження туристично-рекреаційного комплексу «славутич-закарпаття» 2.1. Загальна характеристика організаційно-економічної діяльності закладу готельного господарства «Славутич-Закарпаття» 19-22 2.2. Процес організації додаткових послуг в туристично-рекреаційному комплексі «Славутич-Закарпаття» 22-26 Розділ ііі. Шляхи щодо удосконалення організаційної структури туристичного комплексу «славутич-закарпаття» 27-30 Висновки 31-33 Список використаних джерел 34-36

Висновок

Підбиваючи підсумки своєї роботи, я можу сказати, що за період написання курсової роботи на підприємстві туристично-рекреаційного комплексу „Славутич-Закарпаття” я в повному обсязі ознайомилась з роботою спортивно-оздоровчого підприємства, його функціями та завданнями, ознайомилась з Положенням про спортивно-оздоровчий комплекс „Славутич-Закарпаття” та змістом інших нормативних документів, що регулюють його діяльність, переліком пропонованих підприємством послуг, бухгалтерською та статистичною звітністю, загалом з роботою бюджетної організації, що надає різні види послуг.

Проведений аналіз сучасного стану, організації та розвитку додаткових спортивно-оздоровчих послуг в туристично-рекреаційних комплексах в Україні в достатній мірі дозволив досягти мети дослідження і виконати завдання, поставлені перед ним. Підводячи підсумок під всією роботою можна сказати, що додаткові послуги є невід’ємною складовою діяльності будь-якого туристичного комплексу. Додаткові послуги – це серйозна підмога в роботі готельного підприємства. В економічному плані, спортивно-оздоровчі послуги – це специфічна діяльність, спрямована на досягнення бажаного психофізичного чи емоційного стану людини засобами фізичної культури і спорту. Формування в Україні ринку спортивно-оздоровчих послуг – складний, багатоаспектний процес зміни економічних відносин у галузі. Cпортивно-оздоровчі послуги в туристичному комплексі являються частиною туристичного продукту, що формується туристичним комплексом. Ці спортивно оздоровчі-послуги або входять в основні послуги, або є частиною численних додаткових послуг туристичного комплексу.

Проаналізувала роботу туристично-рекреаційного комплексу «Славутич-Закарпаття», який організовує та надає спортивно-оздоровчі послуги. Це заклад, який бере участь у реалізації сфери фізичної культури і спорту шляхом залучення широких верств населення до регулярних оздоровчих занять та інших спортивних програм. Основними клієнтами туристичного комплексу „Славутич-Закарпаття” є діти шкільного віку та молодь які займаються в різноманітних секціях, вибір яких у спорткомплексі надзвичайно багатий. Організація спортивно-оздоровчих послуг цілком і повністю залежить від природних особливостей регіону, в якому відпочивають туристи. Природа визначає вибір виду туризму або способу відпочинку. Культурні особливості регіону – це один з важливих чинників, які спонукають людей проводити свій відпочинок у подорожах та духовно збагачують світогляд. Створені для відпочиваючих туристичні готелі, бази відпочинку, різноманітні рекреаційно-туристичні комплекси допомагають проводити час комфортно й цікаво.

Проаналізувавши отриману інформацію я зробила висновок, що підприємство не тільки розвивається в даний момент, але й впевнено дивиться в майбутнє.

Здійснюючи аналіз бухгалтерської звітності за два квартали 2004 року я зрозуміла механізм фінансування туристичного комплексу „Славутич-Закарпаття” та визначила напрямки використання фінансових ресурсів, проаналізувала основні джерела фінансування та їх структуру.

Під час написання курсової я ознайомилася з штатним розписом туристичного комплексу „Славутич-Закарпаття”, посадовими інструкціями, проаналізувала існуючу систему оплати праці на підприємстві, проаналізувала та запропонувала вдосконалення існуючого мотиваційного механізму на підприємстві, охарактеризувала психологічні аспекти стосунків в колективі.

Я проаналізувала маркетингову діяльність підприємства та здійснила невелике дослідження щодо структури пропонованих послуг, розподілу всієї кількості споживачів серед визначених груп послуг, запропонувала та обґрунтував вдосконалення існуючої рекламної компанії підприємства, визначив принципи цінової політики підприємства.

Також аналізуючи звітність підприємства я визначила та обґрунтувала основні принципи управління фінансовими ресурсами підприємства та конкретизувала шляхи забезпечення фінансами туркомплексу „Славутич-Закарпаття”.

На теперішній час в організації додаткових послуг спортивно-оздоровчого призначення існує немало проблем, що вимагають рішення. Але при правильній політиці держави, приватних структурах і інвесторах в цій сфері є всі передумови для подальшого зростання і розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали