Курсова робота «Румунія», 2008 рік

З предмету Туризм · додано 21.03.2011 14:01 · від sweetdaisy2008 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-5 1. Загальна характеристика румунії 1.1. Фізико-географічна характеристика країни 6-8 1.2. Короткий нарис з історії Румунії 9-11 1.3. Державно-адміністративний устрій 12 1.4. Соціально-економічний розвиток 13-16 2. Природно-рекреаційні та історико-культурні ресурси румунії 2.1. Природно-рекреаційні потенціал країни 17-23 2.2. Історико-культурні ресурси Румунії 24-31 3. Характеристика туристичної галузі румунії: сучасний стан і перспективи розвитку 3.1. Основні етапи розвитку туризму країни 32-33 3.2. Туристичне районування Румунії 34-35 3.3. Аналіз туристичного ринку країни 36-40 Висновки 41 Список використаної літератури та джерел 42-44 Додатки 45-47

Висновок

Румунія є одним з найпривабливіших куточків Європи. Країна має вигідне фізико-географічне положення. Рельєф країни має дуже важливе значення у формуванні клімату, який є сприятливим для розвитку туристичної галузі. Румунія забезпечена водними ресурсами, які є важливими для проведення круїзів. Пройшовши складний розвиток у своїй історії, Румунія у 1881 р. стає незалежною республікою. З 1990 р. у Румунії проявились демографічні, політичні і економічні тенденції, що створювали основу для зростання добробуту населення і розвитку демократії. Країна на даному етапі характеризується порівняно стабільним рівнем розвитку економіки.

Румунія має величезний природно-рекреаційний і історико-культурний потенціал для розвитку різних видів туризму. Щодо сучасного стану туризму, то можна констатувати, що туристична галузь перебуває в стані підйому. Адже туризм – це галузь нових часів. Як один з найбільш важливих секторів економіки, туризм є лідером по створенню робочих місць, прибуткам, інвестиціям, впливі на показники розвитку країни. І у порівнянні з промисловістю він робить значно менший негативний вплив на природні ресурси і навколишнє середовище. Більше того, заснований на задоволенні від відвідування нових місць, туризм створює стимул не руйнувати, а зміцнювати те, що так привертає увагу мандрівників. Туристичний сектор складається з значної кількості різних видів господарської діяльності. Із них найбільш важливими можна вважати: готелі, ресторани, тематичні парки, санаторії і профілакторії, сауни, змішані туристичні комплекси, туристичні і транспортні компанії. Все це в Румунії є.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?